Komentowana treść: Intro Franko 2 opublikowane
[#1] Re: Intro Franko 2 opublikowane
a to ciekawostka, szacun Benedykt ! intro to chyba intro do intra, ale robi wrażenie :) chociaż takie nie w klasycznym stylu franko/doman
[#2] Re: Intro Franko 2 opublikowane
Fajny wystroj salonu... ech... takie przestrzenie to chyba tylko w Laswegas. U nas wtedy bardziej popularne byly budki na kolkach :)
A tak ogolnie szacun, jak na rzeczy powstale w roku 96 to robi spore wrazenie. Nie zapomne jak kolega Picitowiec kiedys klucil sie ze mna ze jego komp lepszy, bo gry maja renderowane intra a na dyskietkach na amidze to nie bylo takowych XD

Ostatnia edycja: 08.04.10 18:27:39
[#3] Re: Intro Franko 2 opublikowane

@Koyot1222, post #2

ale ten.. taki przypis pod video "Animacja powstało na Amidze 1200 z 4 mb fast ram na programie LigthWave. renderowane było na komputerze PC" ;)
[#4] Re: Intro Franko 2 opublikowane
niezle, animowane logo spokojnie moze konkurowac z dawna czolowka dzinnika tv, to z latajacymi VV :)

benedykt: zmien moze tytuly filmikow wyswiatlane w YT - beda sie lepiej googlac
[#5] Re: Intro Franko 2 opublikowane
Szkoda ze Franko 2 nie wyszedł.. Benek, może wydębisz jakąś wersję demo?
[#6] Re: Intro Franko 2 opublikowane

@nimrod7, post #3

ee tam, renderowane moglo by byc i na silicon graphics. Chodzilo mi bardziej o fakt wiekszego prestizu i lepszej gry, widzianej przez pryzmat renderowanego intro :)
[#7] Re: Intro Franko 2 opublikowane
Patrząc na te materiały jak i udostępnione wcześniej grafiki i tła z gry.... wielki żal że to nigdy nie zostało wydane.
Wielkie dzięki za to odkrycie :)
[#8] Re: Intro Franko 2 opublikowane
Ben, dzięki wielkie i czekamy na więcej! OK Rewelacja :D
[#9] Re: Intro Franko 2 opublikowane

@Sir_Lucas, post #8

Dobre,Benedykt-chcemy tak dalej.
[#10] Re: Intro Franko 2 opublikowane

@Sir_Lucas, post #8

Będziecie kiedyś mieli dość :)??





Benedykt Dziubałtowski
[#11] Re: Intro Franko 2 opublikowane
OK
[#12] Re: Intro Franko 2 opublikowane

@Shu, post #11

Dziękuje Shu za udostępnienie tych animacji. Warto się było 6 miesięcy prosić :)


Swoja drogą aż się dziwie, że mimo wszystko chcesz gadać z takim natrętem jak ja :)



Benedykt Dziubałtowski




[#13] Re: Intro Franko 2 opublikowane
Fajoski kawał historii, dzięki.
[#14] Re: Intro Franko 2 opublikowane
Intro do gry, której nie ma... Myślałem, że takie ozdobniki robi się na końcu, jak cała reszta gry jest gotowa. Pudełko i etykietki na dyskietki też były przygotowane?
[#15] Re: Intro Franko 2 opublikowane

@Benedykt Dziubałtowski, post #10

A Ty co, na emeryturę się wybierasz? Rozbudzasz apetyty a potem chcesz zwiać? Już my Cię znajdziemy
[#16] Re: Intro Franko 2 opublikowane

@pampers, post #15

Z grobu Cię Ben wyciągniemy, nigdy nie będziesz miał spokoju
[#17] Re: Intro Franko 2 opublikowane
Dzięki wielkie Ben.
[#18] Re: Intro Franko 2 opublikowane
A tam na jednym z automatów była ta z MK3, Shiwa czy jak jej tam.
[#19] Re: Intro Franko 2 opublikowane

@PopoCop, post #14

Intro do gry, której nie ma... Myślałem, że takie ozdobniki robi się na końcu, jak cała reszta gry jest gotowa. Pudełko i etykietki na dyskietki też były przygotowane?


Bo prawda pewnie jest taka, że było TYLKO intro plus ewentualnie jakieś wstępne projekty scenerii czy innych grafik. Jakby gra w jakimś choćby wczesnym stadium istniała to pewnie byłoby dostępne jakieś wczesne demo w na jakimś coverCD do piecowej gazety.
[#20] Re: Intro Franko 2 opublikowane

@Kiv_Master, post #19

I jak zwykle nie wiesz o czym mówisz, ale wyprowadzać Cię z błędu nie mam zamiaru.
[#21] Re: Intro Franko 2 opublikowane

@Kiv_Master, post #19

Przeczytaj jeszcze raz, ale powoli to co napisał PopoCop ;)
[#22] Re: Intro Franko 2 opublikowane
chciałbym się nasycić obrazkiem z automatu Franko 2 w przyzwoitej jakości - ten polonez ;) Benedykcie, proooosiiiiiiimy ;)

swoją drogą kajko i kokosz arcade game ehehehe co na to XTD ? ;)
[#23] Re: Intro Franko 2 opublikowane

@nimrod7, post #22

O jejku ta animacja w oryginale wazy 186mb. Kilka godzin uploadu :(


Benedykt Dziubałtowski
[#24] Re: Intro Franko 2 opublikowane

@Benedykt Dziubałtowski, post #23

chodzi mi o screen z automatu :) ten z polonezem. mimo że niewyraźny wygląda genialnie - tak bardzo po Polsku, tak bardzo w klasycznym stylu Franko ;)
[#25] Re: Intro Franko 2 opublikowane

@nimrod7, post #24

Jest w wywiadzie z Jarosławem Szubertem



Benedykt Dziubałtowski
[#26] Re: Intro Franko 2 opublikowane

@pampers, post #20

Oświeć mnie pielucho.
[#27] Re: Intro Franko 2 opublikowane

@parallax, post #21

Lepiej sam przeczytaj, bo mój post jest jak najbardziej na temat i uzupełnia post PopoCopa.

PS. Superfrog SU
[#28] Re: Intro Franko 2 opublikowane

@Kiv_Master, post #19

Bo prawda pewnie jest taka, że było TYLKO intro plus ewentualnie jakieś wstępne projekty scenerii czy innych grafik. Jakby gra w jakimś choćby wczesnym stadium istniała to pewnie byłoby dostępne jakieś wczesne demo w na jakimś coverCD do piecowej gazety.


Napisałeś nieprawdę.


Benedykt Dziubałtowski
[#29] Re: Intro Franko 2 opublikowane

@Kiv_Master, post #26

Nie mam zamiaru. Rozmawiałem wczoraj z Benedyktem na temat losów Franko 2 ale nie mam zwyczaju udzielać informacji z rozmów prywatnych. Chciałem Cię tylko uświadomić że piszesz nieprawdę.
[#30] Re: Intro Franko 2 opublikowane

@Benedykt Dziubałtowski, post #25

http://www.ppa.pl/artykuly/artykul.php?idd=7&ids=22&hide_in=1089&id=1095
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem