Komentowana treść: Vintage Computer Fair
[#1] Re: Vintage Computer Fair
Hmm... Jest konkretna data, jest konkretna obietnica - to powinno chyba uciąć wszelkie spekulacje i rozwiać część wątpliwości :)
[#2] Re: Vintage Computer Fair
Świetna wiadomośc, tylko aby dowiedzieć się w jakim mieście w ogóle się odbywa, musiałem udać się na stronę VCF.

Milton Keynes - tam odbywa się ta impreza.
[#3] Re: Vintage Computer Fair
Nareszcie coś konkretnego (przynajmniej jeśli chodzi o datę pokazania sprzętu i systemu w działaniu), chociaż z tym Timberwolfem to już jeden falstart był.
[#4] Re: Vintage Computer Fair

@grxmrx, post #3

No może być jeszcze nie jeden ...
[#5] Re: Vintage Computer Fair
Szkoda że w czerwcu urlop mam już zaklepany, przejechał bym się z ciekawości zobaczyć co u konkurencji ;).

Deftronic: jedziesz?


Ostatnia edycja: 11.04.10 11:08:40
[#6] Re: Vintage Computer Fair
Chyba się przejadę :)
[#7] Re: Vintage Computer Fair
Jedzie ktoś z Dublina? Bilety ryanairem coś koło 100, można wyskoczyć w piątek wieczorem, zameldować się w hotelu i powrót w niedzielę po południu.
[#8] Re: Vintage Computer Fair

@pampers, post #5

Wszystko zależy od zdrowia, jeśli będę na chodzie to wpadnę tam zobaczyć co i jak...
[#9] Re: Vintage Computer Fair

@Deftronic/..., post #8

Fajnie by było gdyby ktoś był i zrobił parę fotek i może napisał parę słów co i jak.Myślę że większość z nas chciała by zobaczyć X1000 na "ekskluzywnych" zdjęciach dla PPA .
[#10] Re: Vintage Computer Fair

@waldiamiga, post #9

Ja bym wolał zobaczyć PPA na X1000 z Timberwolfem.
[#11] Re: Vintage Computer Fair

@SirLEO, post #10

OK, postaram się tam być i jeśli będzie taka możliwość to uruchomić stronę PPA na Timberwolf i X1000 (zrobi się zdjęcie). W ogóle zrobimy zdjęcia i nagramy jakiś film z prezentacji.
[#12] Re: Vintage Computer Fair

@SirLEO, post #10

Ja bym wolał zobaczyć PPA na X1000 z Timberwolfem

Aczkolwiek sądzę że za dużo wymagasz :>
[#13] Re: Vintage Computer Fair

@SirLEO, post #10

I jeszcze jakby komentarz zen napisal... :)
[#14] Re: Vintage Computer Fair
Muzeum komputerów jako miejsce premiery... Zaskakujący PR...
[#15] Re: Vintage Computer Fair

@FOrest, post #14

Dlaczego? Przecież ich target to też "eksponaty muzealne" ...

I nie mam tu nic złego na myśli. Po prostu chodzi o tych ludzi, którzy amigę dobrze zapamiętali i nadal chcieliby z niej korzystać.

Ostatnia edycja: 12.04.10 12:24:24
[#16] Re: Vintage Computer Fair

@Deftronic/..., post #8

Deftronic podaj mi proszę na priva Twój aktualny adres e-mail. Mam sprawę, a nie mogę spowodować abyś sie odezwał!
[#17] Re: Vintage Computer Fair
Yes, Yes, Yes !!! Tańczący banan yippee ślina
[#18] Re: Vintage Computer Fair

@recedent, post #1

na imprezie ponoc ma pojawic sie rowniez a-cube i zaprezentować sam460 :)
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem