Komentowana treść: Twintris - recenzja
[#1] Re: Twintris - recenzja
Klonów gry "Tetris" chyba nigdy nie będzie za wiele.


Będzie, będzie, a raczej już jest za wiele no ale co zrobić. :P
[#2] Re: Twintris - recenzja
Najlepsiejszy Tetris na Amigę.
[#3] Re: Twintris - recenzja

@skipp, post #2

Według mnie ten jest najlepszy --> http://hol.abime.net/3841
[#4] Re: Twintris - recenzja

@parallax, post #3

Potwierdzam :) Tetris Pro również został uznany już lata temu za najlepszy przez moją mamę - wybitnego eksperta w dziedzinie tetrisów ;) Twintris jedyne co miał fajnego to tryb na 2 graczy. Tetris Pro był o wiele "ciekawszy" - jeśli tetris może być ciekawy :)
[#5] Re: Twintris - recenzja
"animacja i ruch klocków niesamowicie płynne"

Płynność to podstawa! :D
[#6] Re: Twintris - recenzja
tylko TetrisPRO !!! tylko TetrisPRO !!!

Ostatnia edycja: 13.04.10 16:53:32
[#7] Re: Twintris - recenzja

@parallax, post #3

Tak się składa, że w Tetris Pro ostatnio na EAB były zawody i został okrzyknięty grą z fatalnym, niekonsekwentnym systemem punktowania + niesamowitą nudą i powolnością. Jedynym ciekawym elementem są odsłaniane obrazki nadające grze jakiś większy sens.
[#8] Re: Twintris - recenzja

@mailman, post #7

Akurat się nie podobała tym, co okrzyknęli.
[#9] Re: Twintris - recenzja

@parallax, post #8

100%?
[#10] Re: Twintris - recenzja

@mailman, post #9

Nie wiem, może jeden patrzył na drugiego :) A może akurat iluś tam osobom nie przypadła do gustu, powiedzmy, pięćdziesięciu osobom, a być może kolejnym pięćdziesięciu osobom by się bardzo spodobała ta gra i by ją okrzyknęli grą roku :)
[#11] Re: Twintris - recenzja

@mailman, post #7

Mailman, ależ spłyciłeś! Tetris Pro ma dodatkowe "bajery" w postaci klocków o różnych nietypowych funkcjach - dodatkowe punkty, odwrócenie ekranu, bomby, itp. Nie uznałbym go za nudnego. Zbyt powolny? Można "ściągać" klocki w dół a nie czekać aż spadną, wówczas otrzymywało się też bodajże więcej punktów. To od temperamentu gracza zależała dynamika w Tetris PRO. Jakie "bajery" uatrakcyjniające rozgrywkę ma Twintris (oprócz dual mode)?
[#12] Re: Twintris - recenzja

@Jacques, post #11

Dla mnie najlepsza jest bomba :D
[#13] Re: Twintris - recenzja

@Jacques, post #11

Klocki specjalne są może i fajne, ale nadal twierdzę, że nie jest to Tetris, który sprawia, że chce się grać i walczyć o wynik punktowy. Zlikwidowanie sześciu linii przy użyciu bomby jest kilka razy trudniejsze do wykonania niż zlikwidowanie jednej przy wykorzystaniu klocka ze znakiem dolara, a punktów dostaje się cztery razy mniej. To jest oczywiście tylko moje zdanie i nie musicie się z nim zgadzać. Szanuję Wasze zdanie, ale w moim odczuciu "Twintris" jest najlepszą odmianą Tetrisa, a "Tetris Pro" jest nudny.
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem