Komentowana treść: AROS obsługuje stację dyskietek
[#1] Re: AROS obsługuje stację dyskietek
Jak by to powiedzieć... AROS jest chyba ostatnim z systemów amigowych, któremu obsługa stacji dyskietek do czegokolwiek się przyda.
[#2] Re: AROS obsługuje stację dyskietek

@Marek Szyprowski, post #1

super :) mozna bedzie to posatawic na A500 ? :D
[#3] Re: AROS obsługuje stację dyskietek
Może ktoś przygotuje dystrybucję AROSa na dyskietach :).
[#4] Re: AROS obsługuje stację dyskietek

@Marek Szyprowski, post #1

Integracja z UAE Cie nie przekonuje do tego rozwiazania?
[#5] Re: AROS obsługuje stację dyskietek

@Korni, post #3

Dystrybucji co prawda nie ma, ale jest nightly build na dwóch dyskietkach :)
[#6] Re: AROS obsługuje stację dyskietek

@deadwood, post #5

Pamietam czasy kiedy nightly build byl tylko na jednej dyskietce :)
[#7] Re: AROS obsługuje stację dyskietek

@FOrest, post #4

Forest: wiesz, stacje dysków i dyskietki raczej odchodzą albo i nawet odeszły w przeszłość, do emulacji wystarczą adfy.
[#8] Re: AROS obsługuje stację dyskietek

@pampers, post #7

A jak zechcesz sobie zrobić adf-y ze swojej kolekcji dyskietek? Ha? To co wtedy?! :)

Czy dobrze widzę, że kod do tego cuda zostanie upubliczniony? Znaczy to, że jakaś MOSowca będzie mogła sobie "po prostu wziąć i skompilować"? Bo z tego co czytałem, to Jens jest z MorphOSem "na bakier" i sterowników do Catweasela w wersji MOS nie zamierzał tworzyć...
[#9] Re: AROS obsługuje stację dyskietek

@pampers, post #7

ja się odnoszę do tego, że AROS najmniej potrzebuje tego rozwiązania...
integracja z UAE to nie jest jakaś tam sobie emulacja tylko jak sama nazwa wskazuje integracja z systemem :) inaczej niż w os4 i mos ale jednak. Nie widzę tu różnicy funkcjonalnej i użytkowej (wykorzystanie jakiegokolwiek nośnika) między tymi systemami
Oczywiście zgadzam się, że gra nie jest warta świeczki... Ktoś jednak chyba tego potrzebuje, skoro to powstaje...
[#10] Re: AROS obsługuje stację dyskietek

@recedent, post #8

zrodla do os4 sterowników są na os4depot, wystarczy wziac i przerobić
[#11] Re: AROS obsługuje stację dyskietek
WOW! To prawie tak jak Amiga1000 z 1985 roku. Normalnie jestem pod wrażeniem i nie mam pytań.
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem