Komentowana treść: Port gry Teeworlds
[#1] Re: Port gry Teeworlds
No w końcu coś innego niż strategie :)
[#2] Re: Port gry Teeworlds

@Arbuz, post #1

Bardzo przyjemna gra, no i ma bardzo sympatyczny design . Grywało sie w to kiedyś po sieci..ale porownmanie do wormsów nie trafione. to bardziej "quake" w 2d :)

Ostatnia edycja: 13.04.10 21:27:19
[#3] Re: Port gry Teeworlds
Gra działa płynnie również na Efice, z tym że tej ostatniej często brakuje pamięci, co kończy się prozaicznie zawieszeniem systemu

Potwierdzam.Gra odpala się na Efice,ale w nią nie grałem - Moja Efiura nie jest podłączona do neta :/
[#4] Re: Port gry Teeworlds
Kurcze bardzo fajna gierka ;)
[#5] Re: Port gry Teeworlds
Zrzuty wyglądają "pysznie". Jutro w pracy sprawdzę. Styl grafiki a`la Nintendo jakby Kirby...
[#6] Re: Port gry Teeworlds
Gra działa płynnie również na Efice, z tym że tej ostatniej często brakuje pamięci, co kończy się prozaicznie zawieszeniem systemu.

Niezły ten system. ;)
[#7] Re: Port gry Teeworlds
Świetnie!:) Grywałem w to dużo na pc, ale nie wiedzieć czemu, pewnego dnia gra zaczęła przeraźliwie wolno chodzić. A teraz będę mógł pograć znowu, tym razem na Pegu:D
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem