Komentowana treść: AROS dla Sam440ep będzie aktualizowany
[#1] Re: AROS dla Sam440ep będzie aktualizowany
No jestem pod wrażeniem! OK
[#2] Re: AROS dla Sam440ep będzie aktualizowany

@FOrest, post #1

Najbardziej oczekiwana i potrzebna rzecz w amiświecie.
[#3] Re: AROS dla Sam440ep będzie aktualizowany

@Kiv_Master, post #2

Nie wiem z czego tu sie nabijac? Egzotyczna plyta glowna i AROS (nadodatek w wersji PPC), brzmi naprawde ciekawie.
Chetnie bym sobie potestowal taki duet, bo patrzac na calosc przez filtry klasyk/AOS4/MOS, juz sie niedobrze robi i jakas zgaga lapie, wiec czlowiek potrzebuje prawdziwego odpoczynku, przy czyms bardziej neutralnym.
Nowym. :)
[#4] Re: AROS dla Sam440ep będzie aktualizowany

@Kiv_Master, post #2

Najbardziej oczekiwana i potrzebna rzecz w amiświecie.


Gdyby absolutnie nikt nie byl takim czyms zainteresowany, to by nightly build nie powstalo.
[#5] Re: AROS dla Sam440ep będzie aktualizowany

@Andrzej Drozd, post #3

Andrzej, ale z Ciebie masochista. Chcesz AROSować? Nie lepiej na x86?
[#6] Re: AROS dla Sam440ep będzie aktualizowany

@szuler, post #4

Tylko pytanie czy dla jednej osoby warto to robić.
[#7] Re: AROS dla Sam440ep będzie aktualizowany

@Kiv_Master, post #6

Te emotikonki to po to żeby wiadomo było kiedy się śmiać z żartów które śmieszą tylko Ciebie?
[#8] Re: AROS dla Sam440ep będzie aktualizowany

@Kiv_Master, post #6

Tylko pytanie czy dla jednej osoby warto to robić.


Tych osob jest wiecej.

PS. Twoj styl wypowiedzi sluzy celowemu rozpieprzeniu tego watku czy to tylko przypadkiem? Jak ja pod wiadomoscia dotyczaca OS4 juz w drugim komentarzu zaczne robic gnoj to uzasz to za cos w porzadku, czy tez moze powiesz ze to chamstwo z mojej strony?
[#9] Re: AROS dla Sam440ep będzie aktualizowany

@szuler, post #8

Szuler: ignoruj trola, nie warto się denerwować.
[#10] Re: AROS dla Sam440ep będzie aktualizowany

@Kiv_Master, post #6

A warto po to żeby osoby mające sam mogły na amigapodobnym systemie mieć dostęp do USB 2.0 bez koniecznosci instalowania Linuxa
[#11] Re: AROS dla Sam440ep będzie aktualizowany

@Kiv_Master, post #6

Zdajesz sobie sprawę, że Twoje trzy komentarze w tym wątku nic nie wnoszą do tematu (choć przyznaję, że reprezentują Twoje zdanie, do którego masz prawo), ale w świetle przykładów Twoich zachowań z innych wątków:

- są próbą wywołania flame'a,
- robią dokładnie to, co w innych wątkach wytykasz osobom - tak jak napisał mschulz, chcesz wywołać chaos. Zalatuje to hipokryzją z Twojej strony i za to dostajesz ostrzeżenie (powtarzam - nie za Twoje zdanie, lecz za całokształt Twojego "dwulicowego" zachowania). Więcej ich nie będzie.

Na razie podszedłem liberalnie i dostałeś po ostrzeżeniu "na wątek", ale uprzedzam, że podobne próby zachowań w nowych wątkach zakończą się bez ostrzeżenia kilkudniową przerwą.

Apelują do reszty o zaprzestanie reagowania na podobne zaczepki.
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem