Komentowana treść: Retrospotkanie we Wrocławiu
[#1] Re: Retrospotkanie we Wrocławiu
Damn, zeby nie to, ze to drugi koniec Polski to bym byl na bank :/ Dajcie zdjecia, jak ktos bedzie.
[#2] Re: Retrospotkanie we Wrocławiu

@Koyot1222, post #1

Miałem być 10, ale niestety stało się tak jak się stało. Na tę sobotę mam inne plany więc niestety... :/
[#3] Re: Retrospotkanie we Wrocławiu

@Koyot1222, post #1

No nareszcie coś w moim mieście (a nie na drugim końcu Polski :) )
Jak się wyrobię z czasem to trzeba będzie się wybrać :)

Pozdr.
[#4] Re: Retrospotkanie we Wrocławiu
i blisko z Opola :)
[#5] Re: Retrospotkanie we Wrocławiu
10 kwietnia byłem gotowy do wyjścia. Jak będzie 24? Hmmmm... Jak się coś nie wydarzy i będzie mi się chciało to się pojawię. Nie jest to co tygrysy takie jak ja lubią najbardziej (Amiga w postaci klasycznie standardowej nigdy mnie nie interesowała) ale zawsze to miło oderwać się od windowsowego świata. Chętnie też popatrzę na prawdziwe małe Atari i spróbuję nie płakać ze wzruszenia. No ale najpierw muszę wyjść z chaty, a to ostatnio nie jest łatwe (nie licząc pracy). :)
[#6] Re: Retrospotkanie we Wrocławiu
A to zaskoczenie! :)
W sumie to nawet nie wiedziałem, że na tej ulicy jest jakakolwiek galeria. :P
[#7] Re: Retrospotkanie we Wrocławiu
Sega Master System II - moja pierwsza własna konsola...
27 razy przeszedłem Sonic the Hedgehog - to było...15 lat temu ?
[#8] Re: Retrospotkanie we Wrocławiu

@MDW, post #5

jak bym mial blisko to bym z dzieckiem poszedl, ot taki spacer
[#9] Re: Retrospotkanie we Wrocławiu

@Thom/CT, post #3

Ja mam blisko ze Świdnicy i myślę że na 99% będę :)
[#10] Re: Retrospotkanie we Wrocławiu

@kjb, post #8

Niestety muszę się przebić przez 75% miasta więc bardzo blisko nie mam.
Okazje do pokazania Młodemu retro-maszyn jeszcze będą bez wątpienia i na pewno z nich skorzystam. Czy będzie się bawił nietypowymi systemami czy nie to już sprawa jego przyszłych zainteresowań i nic mi do tego. Jednak pewne jest, że będzie miał świadomość istnienia czegoś takiego. Głupich pytań w stylu
"a gdzie w tym PegasUsie jest Word i przycisk 'Start'?"
na pewno nie będzie zadawał. Obiecuję. :)

Ostatnia edycja: 21.04.10 12:39:33
[#11] Re: Retrospotkanie we Wrocławiu
Atari 65XE, poczulem wzruszenie, szmat czasu temu, pionierskie czasy, czlowiek byl mlody, glupi i szczesliwy:)

przypomnial mi sie wlasnie sklepik z kasetami w lodzkim CENTRALu:)
[#12] Re: Retrospotkanie we Wrocławiu

@altcomputing, post #9

Tak jak ja blisko ze Świebodzic jednak inne plany.... no szkoda :/
Dajcie znać "po" jak tam z Amigą było :)
[#13] Re: Retrospotkanie we Wrocławiu
zapraszamy amigowa brac :) na duzej sali beda puszczane dema z real atari 65 a takze z amigi 1200 teddyego boara. Bedzie rzutnik, kolumienki. Moze wiec byc ciekawie i dla Was. Zapraszamy
[#14] Re: Retrospotkanie we Wrocławiu
jesli ktos z wybierajacych sie ma gry na amige 500 na dyskietkach to fajnie byloby gdyby przyniosl, bo nie mam zbyt wiele (zool, lotus II, dynablaster, midnight resistance). przydalyby sie superfrog, north and south albo cannon fodder :):):)
[#15] Re: Retrospotkanie we Wrocławiu

@tytus997, post #14

Czy wiadomo coś na temat wejściówek?
[#16] Re: Retrospotkanie we Wrocławiu

@zami555, post #15

ta impreza jest darmowa, na miejscu jedzenie, piwo i drinksy do kupienia
[#17] Re: Retrospotkanie we Wrocławiu
Będę jutro na 666%!!! Takiej okazji nie przepuszczę :D
[#18] Re: Retrospotkanie we Wrocławiu
no to się może wybiorę, będzie miło zobaczyć coś takiego :)
[#19] Re: Retrospotkanie we Wrocławiu

@tytus997, post #14

Może zabrałbym swoją A1200? Mam tam parę gierek na dysku.
[#20] Re: Retrospotkanie we Wrocławiu

@altcomputing, post #19

jak chcesz to bierz, tylko najwiekszy problem jest z telewizorami... najwyzej odlaczymy 500 a podlaczymy Twoja 1200
[#21] Re: Retrospotkanie we Wrocławiu
Byłem, zobaczyłem i stwierdzam że wystawa była udana OK Dzięki tytus :)
Przez pewien czas ogólnie wszystkich ludzi było tak dużo, że ledwo się wszyscy tam mieścili.
Zjawili się nawet ludzie z amisceny, dzięki czemu impreza była bardzo amigowa Mam nadzięję że być może w przyszłości udałoby się już nam, wspólnie z amigowcami z Wrocławia i okolic, zorganizować imprezę w klimacie retrocomputingu i nie tylko. Na wystawie widziałem, że różni ludzie są zainteresowani tematem co przekonało mnie do tego, że jednak nie tylko my, starzy amigowcy, atarowcy czy konsolowcy interesują się swoimi platformami np. z sentynemtu, jak najbardziej inni też są ciekawi tego co nasze sprzęty i systemy mogą zaprezentować.
[#22] Re: Retrospotkanie we Wrocławiu
Było pięknie :)
Niech Demoscena będzie z Wami!
[#23] Re: Retrospotkanie we Wrocławiu

@grxmrx, post #21

Organizujcie, jako jeden z dinozaurów jestem za, kto jeszcze? :)
[#24] Re: Retrospotkanie we Wrocławiu
Zajrzałem na chwilę i było całkiem przyjemnie i... scenowo. ;)
Zaskoczyła mnie liczba zainteresowanych. OK
[#25] Re: Retrospotkanie we Wrocławiu

@Mario, post #24

hej amigowcy! dzieki za przybycie, bardzo milo bylo Was poznac, dzieki za pomoc przy obsludze amigi. Dema z Waszego komputerka naprawde wymiataja, mam nadzieje, ze uda sie jeszcze cos wspolnie zorganizowac. Na AOL´u wkrotce bedzie fotorelacja z wystawy.
[#26] Re: Retrospotkanie we Wrocławiu

@tytus997, post #25

Hej Tytus!

Nie ma za co, obsługa tej A1200 na spotkaniu to była dla mnie czysta przyjemność! Czekam na nastepna impreze :)
[#27] Re: Retrospotkanie we Wrocławiu

@altcomputing, post #26

Jak wypadła imprezka? Mata jakieś fotki?
[#28] Re: Retrospotkanie we Wrocławiu
Fotki się wrzucają...
[#29] Re: Retrospotkanie we Wrocławiu

@Hamster, post #28

dzis/ jutro bedzie moja relacja na AOL'u ze zdjeciami
[#30] Re: Retrospotkanie we Wrocławiu

@tytus997, post #29

w srode tj.28.IV. mala powtorka z rozrywki o godzinie 20... trzeba korzystac poki kompy tam stoja. zapraszamy
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem