Komentowana treść: FooBillard 3.0a
[#1] Re: FooBillard 3.0a
Niezła grafika ciekawe jak z grywalnością.
[#2] Re: FooBillard 3.0a

@Ender, post #1

Odpaliłem wersje windows. Bilard jak bilard, w barze się lepiej gra;)
brak tylko możliwości udeżenia w białą bile w dowolnym miejsc (przynajmniej ja niezauważyłem)
szkoda, że własnego kija nie widać.

Ostatnia edycja: 27.04.10 19:47:08
[#3] Re: FooBillard 3.0a

@Banderas, post #2

O ile pamietam (juz z 6 lat nie gralem) nalezy wcisnac V by zobaczyc kij, ewentualnie F1/F2 by zobaczyc pomoc. Eh, i pomyslec, ze swego czasu prowadzilem strone poswiecana tej grze...
HA! Ktos mnie tu jeszcze nawet wspomnial -> http://foobillard.sourceforge.net/. Poszukam w backupach, zeby powspominac ;)

Ostatnia edycja: 27.04.10 23:01:30
[#4] Re: FooBillard 3.0a

@Banderas, post #2

ostatnio odpalałem to pod pingwinem, nawet fajnie się gra trochę zamula jak na taką grę, później spróbuję wersji pod windowsem
[#5] Re: FooBillard 3.0a

@bullet, post #4

Zamula? Przeciez jak w to gralem swego czasu na 1.2Ghz procesorze i GeForce256/32MB, to smigalo bez problemu w 800x600.


Ostatnia edycja: 28.04.10 13:35:04
[#6] Re: FooBillard 3.0a

@_arti, post #5

Tak dla mnie nic nie przebije Snookera Jimmy White snooker na Amidze szkoda że nikt nie pokusił się na jej odświeżenie.
[#7] Re: FooBillard 3.0a

@Ender, post #1

Jak na pracę inżynierską, to całkiem fajnie.
Tak coś mi chodzi po głowie, że autor zrobił tą grę a właściwie symulator aby oddać całą fizykę, nie tylko kąty odbicia ale również tarcie, przekazywanie prędkości obrotowej przy zderzeniu itp. Sama czysta fizyka ze wszystkimi szczegółami, dlatego ten program pomimo stosunkowo ubogiej grafiki jest niezwykle realistyczny. Przynajmniej takie odniosłem wrażenie, a w bilard swego czasu w realu grywałem codziennie. Obecnie, jedyny sport jaki uprawiam, to szachy.
[#8] Re: FooBillard 3.0a
W kulki to trzeba umieć grać, nawet w te wirtualne, co u mnie graniczy z cudem aby kija nie połamać. Wygląda fajnie,tyko dla znawców tematu.;P
[#9] Re: FooBillard 3.0a
Hmmm mnustwo nieaktualnych linków.... ;(

Ktoś wie gdzie jest wersja dla OSX?
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem