Komentowana treść: NetSurf 1.7
[#1] Re: NetSurf 1.7
Test :)
[#2] Re: NetSurf 1.7

@APC74, post #1

Jak z szybkością? Jaki masz config??

Benedykt Dziubałtowski
[#3] Re: NetSurf 1.7
Chciałem napisać z NetSurfa, ale coś się pokiełbasiło. Jakby deczko szybszy (JAKBY i DECZKO!), zabiera ok. 22 MB RAM. Generalnie nie bardzo używalny. A I TAK WIELKIE BRAWA DLA AUTORA!
Jak się ustawia pełny ekran z wybraną przez użytkownika rozdzielczością, bo albo słabo pamiętam, albo coś mi nie działa?
[#4] Re: NetSurf 1.7

@Benedykt Dziubałtowski, post #2

Uruchamiam pod WinUAE 2.1.0 b25, AOS 3.9 + BB 1 do 4.
PPA i inne stronki wczytują się szybciej niż na Firefoksie. Ba, wczytanie WinUAE i uruchomienie NetSurfa trwa krócej niż odpalenie Firefoksa. :)
Największy problem to, o czy wspominał już Kitech, pisanie komentów na PPA - po wklepaniu kilku słów w okienko komentarza NetSurf się wiesza i pociąga za sobą system (zamrożony wskaźnik myszki i klawiatura).
[#5] Re: NetSurf 1.7

@APC74, post #4

Ja chciałem napisać z A4000, tylko najpierw nie mogłem przewinąć w dół na WYŚLIJ, a potem starłem się zmienić wielkość okna i coś się pokopało. Stąd moje pytanie.
[#6] Re: NetSurf 1.7
Artur:
Żeby nie było, że tylko ja wymyślam to zapodaję linka
Jakbyś był zainteresowany to się jakieś Bounty obmyśli :)
[#7] Re: NetSurf 1.7

@Kitech, post #3

Zmieniasz rozmiar okna i klikasz w ostatni przycisk przy ulubionych.

@FOrest

Nie mam motywacji do tego ale bounty by mnie zachęciło.

Ostatnia edycja: 30.04.10 22:22:24
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem