Komentowana treść: LinCity-NG 2.0
[#1] Re: LinCity-NG 2.0
Ładnie to to wygląda, tylko niestety sobie nie pogram :(
[#2] Re: LinCity-NG 2.0

@(V)(I)mothe(P), post #1

Ale dlaczego sobie nie pograsz? Kompilacje istnieją pod większość "wiodących systemów". Ja sobie zainstalowałem pod OpenSuse i działa :)
[#3] Re: LinCity-NG 2.0

@wali7, post #2

Tak wiem,ale chciałem sobie pograć na Amidze pod Ami systemem ;P, więc nie pogram sobie :( - a jakoś na innych systemach ( sprzęcie ) to nie to ;P
[#4] Re: LinCity-NG 2.0

@(V)(I)mothe(P), post #3

przeciez mozna zagrac na amidze i pod ami systemem, przeciez o tym ten nius jest :D
[#5] Re: LinCity-NG 2.0

@(V)(I)mothe(P), post #3

A czym się różni ta gra na Amisystem od wersji na inny system?
[#6] Re: LinCity-NG 2.0

@DRACOX, post #4

Widocznie kolega nie ma Amisystemu. Ot... tyle.
[#7] Re: LinCity-NG 2.0

@wali7, post #2

Na Windows gra się potrafi wywalić ;) Na AOS jeszcze nie testowałem ale niestety gra nie jest podobna do SimCity - ma zupełnie inne zasady i cele (co zresztą jest jasno opisane na stronie projektu). Mnie bardziej przekonał do siebie model SimCity ale to już pewnie kwestia gustu.
[#8] Re: LinCity-NG 2.0
Ladnie wygląda. Coś ala OpenTTD. Przypomniało mi się, że mamy SimCity2000. Mi się strasznie cieło na 040/40. Teraz na Mini powinno śmigać OK
[#9] Re: LinCity-NG 2.0

@MaveRick, post #8

Mi SC chodzilo szybciej pod emulatorem macy, niz orginalna konwersja na Ami :D
[#10] Re: LinCity-NG 2.0

@XaVeR, post #6

Ami system mam tyle że te starsze, a jak wiadomo chodzi to pod AOS4 więc kicha...:P
[#11] Re: LinCity-NG 2.0

@(V)(I)mothe(P), post #10

Kicha z punktu widzenia braku AOS4. Ale byćmoże łatwiej to było przeportować właśnie na AOS4 niż na AOS3.X. Ale tego nie wiem.
[#12] Re: LinCity-NG 2.0

@XaVeR, post #5

Gdy grasz pod Amisystemem możesz sobie sentymentalnie chlipać w chusteczkę ;)
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem