Komentowana treść: Diamond Player v1.4
[#1] Re: Diamond Player v1.4
Fajny,lekki,prosty i dział bez zarzutu na Os4.2.Jeśli chodzi o mój gust to raczej bym zmienił te buttony na np.te które znam z OWB(chocby styl os4).Szkoda ,że nie obsługuje xm,bo bym go wziął do pary z MilkyTrackerem .Mam nadzieje ,że kolejna wersja - bedzie obsługe xm zawierała.Nie zawiesza sie jak próbowałem mu zapodać nieobsługiwany rodzaj pliku tylko z dumą wyświetlił "File format unknow".Ogólnie fajne maleństwo.


Ostatnia edycja: 02.05.10 14:11:41
[#2] Re: Diamond Player v1.4
Nawet nie mam okazji sprawdzic, poniewaz w ogole nie uzywam .mod.
Jezeli dojdzie obsluga wave, mp3 i ogg, to bede mial okazje. ;)
[#3] Re: Diamond Player v1.4

@Jupiler, post #1

Dziękuję za pozytywną opinię - cieszę się że program się spodobał :D OS4 odpalam na swojej Amidze 1200 więc XM (FastTracker 2) czy S3M (Scream Tracker 3) można się spodziewać, ale ja mogę przetestować utwory tylko w 4 kanałach (obsługę większej ilości kanałów za pomocą AHI mogę napisać, ale nie mogę testować). W sumie program z założenia miał odpalać tylko klasyczne moduły amigowe, ale skoro są życzenia co do XM to zobaczę co da się zrobić. Co do MP3 to zastanowię się - w sumie jest AmigaAMP ale jeśli będzie to chodzić dobrze na Amidze 1200 to byłoby fajnie. Ponieważ nie miałem styczności z odtwarzaniem muzyki w tym formacie poczytam coś w internecie lub skorzystam z odpowiednich bibliotek (mpega.library) :D

Ostatnia edycja: 10.05.10 00:18:39
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem