Komentowana treść: StormMesa 2010
[#1] Re: StormMesa 2010
Wow

Po przetestowaniu niestety stwierdzam, że na razie bezużyteczne.
Przynajmniej na WinUAE. Liczę, że kolejne wersje będą działać i dodadzą nowe funkcje.

Ostatnia edycja: 04.05.10 18:39:56
[#2] Re: StormMesa 2010

@Artur Jarosik, post #1

a jak testowales? pod winuae potrzebujesz wazp3d, w przypadku amiga mesa to interfejs gl ktory opiera sie o warp3d, sama nie odpali. alain wbudowal juz przyspieszenie hardwareowe przy pomocy pecetowych bibliotek do wersji w3d przeznaczonej do winuae, mam tu najnowsze wersje testowe bibliothek jak jestes zainteresowany.
[#3] Re: StormMesa 2010

@wawrzon, post #2

testowałem pod amikit gdzie storm mesa jest zainstalowana.
gdy podmienilem agl.library wszystko jest w software.
wiec wersja z aminetu nie ma jeszcze wsparcia 3d?
jesli masz wersje z akceleracja to ja chciec ślina
[#4] Re: StormMesa 2010

@Artur Jarosik, post #3

Dla WinUAE jest specjalna wersja w Wazp3D - gdzie render jest wprawdzie robiony przez CPU, ale nie emulowany, tylko bezpośrednio przez Intela/AMD. Przy posiadaniu kilku rdzeni w CPU śmiga to całkiem ładnie - WinUAE chodzi na jednym rdzeniu a Warp na drugim (SDL na trzecim itd. ;)). W każdym bądź razie ta krówka z dema Cow3D kręci się jak szalona u mnie.
[#5] Re: StormMesa 2010

@APC74, post #4

Tak, wiem co to jest Wazp3D;)

Ta krówka, o której mówisz jest akcelerowana u ciebie czy nie?
No i czy używasz tej nowej biblioteki.

Ostatnia edycja: 08.05.10 17:51:06
[#6] Re: StormMesa 2010

@Artur Jarosik, post #3

@artur: to podaj mi twoj adres mailowy bo nie mam go ze soba. moj powinienes gedzies miec: w.tokarski...
[#7] Re: StormMesa 2010

@wawrzon, post #6

Jest w moim profilu.
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem