Komentowana treść: Program dla leniwych - AntySudoku
[#1] Re: Program dla leniwych - AntySudoku
Program działa, niemniej po wyjściu mam żółte guru i system ogólnie traci stabilność (żółte guru po czymkolwiek). Autor już wie :)
[#2] Re: Program dla leniwych - AntySudoku

@madman15, post #1

I pewnie już walczy z fixem.

Btw. Brawo ten Pan za kolejny niekonwencjonalny program.
[#3] Re: Program dla leniwych - AntySudoku

@madman15, post #1

To prawda, wdarl sie maly blad do programu. Juz jest poprawiony. Nowe rachiwum pod tym samym linkiem.
[#4] Re: Program dla leniwych - AntySudoku

@madman15, post #1

U mnie jest podobnie - z tym, że system zachował stabilność (MCP chyba ochroniło execa(?)). Tego, ale klawiatura numeryczna u mnie nie jest obsługiwana przez program, a wpisywanie cyferek z alfanumerycznej to dla mnie ból (muszę patrzeć gdzie naciskam ). Jeżeli program nie jest "jednorazówką" (Phibrizzo planuje go dalej rozwijać) to fajnie by było, gdyby znalazła się w nim obsługa skrótów [Tab]/[Shift] + [Tab] i [Enter]/[Shift] + [Enter] do poruszania się po kratkach w poziomie i pionie. :)
[#5] Re: Program dla leniwych - AntySudoku
To teraz jeszcze program do rozwiązywania krzyżówek. Albo lepiej - do ich układania. Wtedy mielibyśmy krzyżówek do papierowego PPA na pęczki :)

Ostatnia edycja: 14.05.10 10:37:16
[#6] Re: Program dla leniwych - AntySudoku

@recedent, post #5

Mam zaczęty program do układania krzyżówek, ale czeka na wolny czas do dokończenia. Aktualnie na tapecie DateCalc (ostatnie szlify przed wersją 1.0) i ChocolateCastle.
[#7] Re: Program dla leniwych - AntySudoku

@G. Kraszewski, post #6

To świetna wiadomość. Trzymam kciuki za postępy prac.
[#8] Re: Program dla leniwych - AntySudoku
I cały misterny plan twórcy sudoku w .... :)
rewelacyjny pomysł!!

OK
[#9] Re: Program dla leniwych - AntySudoku
Bajer, ten program. Tylko, że przydałaby się jakaś nawigacja z poziomu klawiatury po polach.
[#10] Re: Program dla leniwych - AntySudoku

@mailman, post #9

Zamiescilem na serwerze kolejna wersje 0.2 ktora mozna juz obslugiwac z poziomu klawiatury.
Link ten sam.
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem