Komentowana treść: Zamówienia na Audio Evolution dla AROS-a
[#1] Re: Zamówienia na Audio Evolution dla AROS-a
Moze zgodzilby sie rowniez na wersje dla Morphosa, na podobnych warunkach?
[#2] Re: Zamówienia na Audio Evolution dla AROS-a

@Zbysiuk, post #1

Myślisz że zbierzemy tyle osób? Można by do niego naskrybać..
[#3] Re: Zamówienia na Audio Evolution dla AROS-a

@pampers, post #2

Nie wiem, kiedyś (jesli dobrze pamientam) toczyła się pogawędka na temat dobrego programu muzycznego i padla tam nazwa AE, no to mamy okazje.
[#4] Re: Zamówienia na Audio Evolution dla AROS-a

@Zbysiuk, post #1

Miałem wyśmiać taką motywację ale jak policzyłem to 45 zamówień po 49 euro to dało niecałe 9000 zł. No a gdyby stworzenie takiego portu nie zajęło więcej niż 1-2 miesiące to właściwie nie byłoby źle. Jestem pozytywnie zaskoczony, że chętnych do wersji dla AROSa jest aż piętnastu. Ciekawe na ile poważne są deklaracje tych osób.
[#5] Re: Zamówienia na Audio Evolution dla AROS-a

@Zbysiuk, post #3

Zbysiuk: napiszesz czy ja mam naskrybać?
[#6] Re: Zamówienia na Audio Evolution dla AROS-a
Pierwszy raz widze ten program.Jakieś moje małe przeoczenie ,zacofanie, atawizm.... I jeszcze ten cały Aros...
ślina
[#7] Re: Zamówienia na Audio Evolution dla AROS-a

@pampers, post #5

Niech się dzieje. Napisz do autora, zobaczymy jaki bedzie odzew. Troche jestem zaskoczony in minus, myslałem, że więcej osób będzie chciało podyskutować na ten temat.
[#8] Re: Zamówienia na Audio Evolution dla AROS-a

@Zbysiuk, post #7

Cholera, było umieścić w tytule newsa X1000 i od razu byłby większy odzew ;) Ok skrybnę dzisiaj do tego Pana, spróbować nie zaszkodzi.
[#9] Re: Zamówienia na Audio Evolution dla AROS-a

@MDW, post #4

MDW, tu nie chodzi o deklarację tylko złożenie zamówienia i zapłacenie.
[#10] Re: Zamówienia na Audio Evolution dla AROS-a

@Jupiler, post #6

Pierwszy raz widze ten program.Jakieś moje małe przeoczenie ,zacofanie, atawizm.... I jeszcze ten cały Aros...

E tam, po prostu kto nie interesuje sie muzyka od strony jej tworzenia, to takie malo popularne programy (choc dobre) po prostu sie pomija. Zreszta na pececie jest tego pelno i czesc za free.
[#11] Re: Zamówienia na Audio Evolution dla AROS-a

@mailman, post #9

Napisałem do kolegi który zajmuje się zbiórką na Arosową wersję, powiedział mi że skontaktuje się z autorem i zapyta.
[#12] Re: Zamówienia na Audio Evolution dla AROS-a

@pampers, post #11

Sprawa wygląda tak:

Davy napisał że nie widzi problemu w portowaniu programu na MorphOSa, nie powiedział na jakich zasadach, pewnie podobnie tak jak wersja na Arosa.

Jedyny minus jest taki, że Davy nie ma maszynki na której może odpalić MorphOSa.. Co robimy?
[#13] Re: Zamówienia na Audio Evolution dla AROS-a

@pampers, post #12

Trzeba chyba bedzie wstawic nowy tamat na forum. Tutaj przy okazji AROSa czytaja ludzie z nim zwiazani a morphosowcy pomijaja. Dowiedzmy sie najpierw na ilu ludzi mozna liczyc - wg mnie powinno sie uzbierac. Potem mozemy decydowac.
[#14] Re: Zamówienia na Audio Evolution dla AROS-a

@Zbysiuk, post #13

http://www.morphzone.org/modules/newbb_plus/viewtopic.php?topic_id=7104&forum=32

Nie widzę tego jednak kolorowo.
[#15] Re: Zamówienia na Audio Evolution dla AROS-a

@pampers, post #14

Spokojnie news jest zbyt świeży na takie pesymistyczne wnioski.
[#16] Re: Zamówienia na Audio Evolution dla AROS-a

@Andrzej Drozd, post #10

Właśnie dlatego wyraziłem swoje zdziwenie,bo jako tako interesuje sie muzyka od strony tworzenia (choć to na amidze początki ale zawsze coś (można posłuchac te wypociny na mojej "stronce")).Ale chyba narazie pozostanie przy nauce tworzenia i przenoszeniu nut np.z mojej gitary do MilkyTrackera choć Audio Evolution postaram sie przebadac w nadchodzącym tygodniu.
[#17] Re: Zamówienia na Audio Evolution dla AROS-a

@Jupiler, post #16

I wydaje sie, ze jestesmy blisko.... Ciekawe czy sie uda?
[#18] Re: Zamówienia na Audio Evolution dla AROS-a

@Zbysiuk, post #17

Zbysiuk: sprzęcik dla Davyego też się znalazł, Itix pożyczy na czas pisania programu swojego Pega2 więc jest duża szansa że to wszystko się uda :)
[#19] Re: Zamówienia na Audio Evolution dla AROS-a

@pampers, post #18

A ilu jest chetnych? Jestem cały za...
[#20] Re: Zamówienia na Audio Evolution dla AROS-a

@Zbysiuk, post #19

Mamy 24 osoby, jeden uczestnik zadeklarował kupno 2-3 licencji, ja też kupię ze 2-3 więc już prawie prawie :)
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem