Komentowana treść: Amiga/Natami party
[#31] Re: Amiga/Natami party

@Radov, post #27

ja to rozumiem tak, że "legal, licensed copy of amigaos" to rzecz różna od amikit, bo amikit "doesn't include the system files", racja ?

Ostatnia edycja: 25.05.10 22:37:17
[#32] Re: Amiga/Natami party

@nimrod7, post #31

"Amikit" na końcu zdania potraktowałem jako sugestię, że system będzie dostarczany za pośrednictwem tej dystrybucji - dlatego się zdziwiłem.

Jeśli jednak zastosowano inne rozwiązanie licencyjne - to dla mnie jak najbardziej ok.
(tak jak pisałem to już 100 razy, natami nie jestem zainteresowany, ale liczę że w końcu powstanie podobny produkt, jako przenośna mini-konsolka, ktorego projekt nie zostanie obcięty do ograniczen fpga...)
[#33] Re: Amiga/Natami party

@Radov, post #32

Ekran z Workbencha pokazany na tym video zostal dzis poprawiony i wyswietla sie bez migotania.

W dodatku zwiekszona testowa ilosc pamieci CHIP do 16 MB! Tego moje amigowe oczyska jeszcze nie widzialy!

Wiecej info na stronie NatAmi:
http://www.natami.net/knowledge.php?b=1¬e=11215&x=27
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem