Komentowana treść: DateCalc 1.0
[#1] Re: DateCalc 1.0
Czy można tak DateCalc na Os4.y.



Ostatnia edycja: 27.05.10 18:57:08
[#2] Re: DateCalc 1.0

@Jupiler, post #1

Nie. To jest mój sposób promowania MorphOS-a. Programy pisane dla przyjemności, piszę wyłącznie na tę platformę.
[#3] Re: DateCalc 1.0

@Jupiler, post #1

To nie wiesz, że Krashan nie jest zwolennikiem OS4? :D A wręcz przeciwnikiem ;)
[#4] Re: DateCalc 1.0

@parallax, post #3

A wrecz jest obojetny :)
[#5] Re: DateCalc 1.0

@AmiChris, post #4

No dobra to jaki jest w końcu?Przeciwny,obojetny czy też jak ja dorzucam "wrecz jest za"?
[#6] Re: DateCalc 1.0

@Jupiler, post #5

Jestem po prostu za MorphOS-em. Dlatego działam na jego rzecz.
[#7] Re: DateCalc 1.0

@Jupiler, post #5

czlonkowie mosteamu wypuszczaja nieraz cos na os4, hyperion nie wypuscil nic na mosa, dopóki sie to nie zmieni każde podobne pytanie o port na os4 bedzie bezzasadne
[#8] Re: DateCalc 1.0

@G. Kraszewski, post #2

Szkoda. Duza strata dla srodowiska OS4. A tak mozna bylo wypromowac system z taka aplikacja.
[#9] Re: DateCalc 1.0

@reactor, post #8

na razie promują go kiepskimi portami linuxowych programów
[#10] Re: DateCalc 1.0

@rzookol, post #9

Dziwisz sie?! Wobec tak zawansowanego, musza nadrabiac marnymi portami z linuksa ;)
[#11] Re: DateCalc 1.0

@reactor, post #8

Ironia całkowicie zbędna. DateCalc to nie jest moje dzieło życia i zdaję sobie znakomicie sprawę z jego nikłego znaczenia dla promocji MorphOS-a. Niemniej z takich między innymi kropelek składa się czara dostępnego oprogramowania. Na miarę swoich skromnych zdolności i możliwości staram się ilość tego oprogramowania zwiększyć. W sposób może nieco bardziej użyteczny niż np. kompilując kolejne archiwum z serii "Crap Games vol. xxx"...
[#12] Re: DateCalc 1.0

@reactor, post #10

Wobec tak zawansowanego, musza nadrabiac marnymi portami z linuksa

Wcale nie jest to dobre zjawisko. Najczęściej porty te w minimalnym, albo zgoła żadnym stopniu są dostosowane do Amiga Style Guide, czy w ogóle do tradycyjnego amigowego "look & feel". No, ale do Amiga Style Guide (którego brak znajomości wypominał mi kiedyś pan Bielski) nie jest przystosowany nawet sam AmigaOS 4 i narzędzia systemowe, więc o czym tu mówić. Stopniowa utrata tożsamości systemu, to choroba która toczy AmigaOS 4. Cieszycie się z ilości archiwów na OS4 Depot, ale jaki procent z nich to programy napisane specjalnie dla AmigaOS 4?
[#13] Re: DateCalc 1.0

@G. Kraszewski, post #12

podobno w x1000 zamiast klawiszy Amiga na klawiaturze będzie znaczek pingwina a amiga+m bedzie przełączało między ekranami x11
[#14] Re: DateCalc 1.0

@G. Kraszewski, post #12

No i dzieki takim look & feel & smell Amiga Style Guide kalkulatorom predzej wypromujesz system aniezeli marnym portom jakis nieamigowych ofisow z linuksa. ;)
[#15] Re: DateCalc 1.0

@reactor, post #14

mi nie zależy na promowaniu systemu tylko na jego amigowości
[#16] Re: DateCalc 1.0

@rzookol, post #13

No, tez to slyszalem ;)


Ostatnia edycja: 28.05.10 14:08:24
[#17] Re: DateCalc 1.0

@reactor, post #14

Uważasz, że port AbiWorda pod X11 promuje AmigaOS 4? Nie wiem w jaki sposób... "AmigaOS 4, prawie jak Linux. 'Prawie' robi różnicę."
[#18] Re: DateCalc 1.0

@G. Kraszewski, post #17

Ja nie wiem czy AbiWord promuje cokolwiek. Wiem natomiast, ze lepszy port AbiWorda niz brak AbiWorda.
[#19] Re: DateCalc 1.0

@reactor, post #18

Ja nie wiem czy AbiWord promuje cokolwiek.

To się może w końcu zdecyduj - promuje czy nie promuje. Ty napisałeś o office'ach linuksowych, a póki co innego na OS4 nie ma. A przy okazji, przychylam się do zdania rzookola. Bardziej mi zależy na zachowaniu amigowego ducha systemu, niż promocji.
[#20] Re: DateCalc 1.0

@reactor, post #14

No i dzieki takim look & feel & smell Amiga Style Guide kalkulatorom predzej wypromujesz system

Nie powiedziałem jeszcze ostatniego słowa. Następny mój program będzie bardziej użyteczny, co więcej wydam go z kodem źródłowym.
[#21] Re: DateCalc 1.0

@G. Kraszewski, post #19

To się może w końcu zdecyduj - promuje czy nie promuje.

Promuje czy nie promuje - tu mozemy sobie podywagowac. Sedno jest w kolejnym zdaniu ktore owym koemntarzu napisalem.

Bardziej mi zależy na zachowaniu amigowego ducha systemu, niż promocji.

Jak mierzysz spirytystycznosc programu?
[#22] Re: DateCalc 1.0

@G. Kraszewski, post #20

Następny mój program będzie bardziej użyteczny, co więcej wydam go z kodem źródłowym.

Ciesze sie (bez ironii). A planujesz wersje na AmigaOS?
[#23] Re: DateCalc 1.0

@reactor, post #22

A planujesz wersje na AmigaOS?

AmigaOS nie ma wymaganej funkcjonalności.
[#24] Re: DateCalc 1.0

@reactor, post #21

Jak mierzysz spirytystycznosc programu?

Po przekroczeniu granicy absurdu ironia przestaje być zabawna. Staje się żałosna.
[#25] Re: DateCalc 1.0

@G. Kraszewski, post #23

Oj, gdydys chcial, poradzilbys sobie z ta funkcjonalnoscia. Wierze w Ciebie, wystarczy chciec OK
[#26] Re: DateCalc 1.0

@G. Kraszewski, post #24

No przeca sam zaczales z duchami... Ech...
[#27] Re: DateCalc 1.0

@reactor, post #25

Osobiście wolę żeby Krashan zamiast walczyć z niefunkcjonalnością os4 skupił siły na pisaniu pod MorphOSa. Po co walczyć z wiatrakami.
[#28] Re: DateCalc 1.0

@reactor, post #22

To może teraz jakiś developer OS4 przeportował by coś na MorphOS-a ?

Ostatnia edycja: 28.05.10 22:05:06
[#29] Re: DateCalc 1.0

@Drako^lM, post #28

[#30] Re: DateCalc 1.0

@reactor, post #25

Wierze w Ciebie, wystarczy chciec

Ale ja nie chcę. Za dużo wysłuchałem obraźliwych tekstów od użytkowników AmigaOS 4. Poza tym przeportować Reggae to nie jest robota na jeden dzień.
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem