Komentowana treść: Zamówienia na Audio Evolution dla MorphOS-a
[#1] Re: Zamówienia na Audio Evolution dla MorphOS-a
Brawo pampers za inicjatywę OK
[#2] Re: Zamówienia na Audio Evolution dla MorphOS-a
Brawo :)

Szkoda że nie moje klimaty :(.
Ale kto wie może się jednak jeszcze namyśle ;)
[#3] Re: Zamówienia na Audio Evolution dla MorphOS-a
nie rozumiem tych zamówień...jeśli nie mam morphosa też mogę powiedzieć : CHCĘ ? przecież to nie zobowiązuje, nie ma pewności, że ci co się zadeklarują zakupią
[#4] Re: Zamówienia na Audio Evolution dla MorphOS-a

@nimrod7, post #3

Za deklaracją musi pójść wpłata.
[#5] Re: Zamówienia na Audio Evolution dla MorphOS-a

@nimrod7, post #3

Gdzie jest mowa o jakiejkolwiek deklaracji?
[#6] Re: Zamówienia na Audio Evolution dla MorphOS-a

@pampers, post #4

Nie wiem czy bounty z określoną kwotą nie jest lepsze w takich sytuacjach...
Gdzie "idą" te wpłaty - do autora? Co w przypadku 32 wpłat i stop?
[#7] Re: Zamówienia na Audio Evolution dla MorphOS-a

@stOOsh, post #6

Rozwiązaniem byłoby "neutralne" konto na które spływałyby kwoty od zainteresowanych. Uważam, że jeszcze trochę możemy z tym poczekać. W tym momencie nie mamy nawet wystarczającej liczby chętnych i na dodatek musimy dostarczyć jedną z naszych maszyn autorowi.
Postęp jednak jest wyraźny i może się wszystko udać, czego wam i sobie życzę :)
[#8] Re: Zamówienia na Audio Evolution dla MorphOS-a

@Zbysiuk, post #7

Zbysiuk: to pomysł który chciałem zaproponować po zebraniu 30 ludzi. Wykorzystać system bounty na MZone i tam wrzucić 30 płatności za program. Jak autor wywiąże się ze zobowiązania, wtedy pieniążki trafią do niego. W taki sposób zabezpieczymy się przed tym że Davy dostanie wpłatę ale nie wywiąże się z zadania.
[#9] Re: Zamówienia na Audio Evolution dla MorphOS-a

@pampers, post #8

I vice-versa, Davy bedzie swiadom ile forsy jest na koncie i że gramy uczciwie.
[#10] Re: Zamówienia na Audio Evolution dla MorphOS-a

@Zbysiuk, post #9

Myślałem, że z polskiej strony bedzie wiekszy odzew...
[#11] Re: Zamówienia na Audio Evolution dla MorphOS-a

@Zbysiuk, post #10

Widać mosowych muzyków u nas jak na lekarstwo ;)
[#12] Re: Zamówienia na Audio Evolution dla MorphOS-a
No i jest 30 osób!

Davy zaskoczył chyba wszystkich tym co dzisiaj powiedział. Okazuje się że wersja na MorphOSa będzie gotowa najprawdopodobniej w następny weekend. Nie będzie przedpłat ani żadnego bounty bo stwierdził, że otwieranie bounty jak odpadło ryzyko tego, że nie napisze tego portu, nie ma sensu.

Duże podziękowania należą się dla Itixa za to że użyczy (albo już użyczył) swojego Pega z zarejestrowanym MorphOSem. No i największe podziękowania dla Zbysiuka który temat zaczął.
[#13] Re: Zamówienia na Audio Evolution dla MorphOS-a

@pampers, post #11

... bo i softu do "muzykowania" tyle, co kot naplakal,a 75% tego co jest aktualnie np. w katalogu trackers na morphos-files.net, to mozna odpalic nawet na klasyku.co do samego audio evolution zas, to jest to soft ponizej sredniej - nawet na poletku amigowym (np. hdrec) o pro station audio nawet nie wspominajac ( wiadomo - cena wyzsza.
[#14] Re: Zamówienia na Audio Evolution dla MorphOS-a

@cactoos, post #13

Cactoos: miejmy nadzieję że za tym portem Davy się przekona do amigowych systemów i np rozpocznie pracę nad nowymi wersjami. Zresztą jak ktoś tego nie będzie potrzebował to nikt mu nie każe kupować :)
[#15] Re: Zamówienia na Audio Evolution dla MorphOS-a

@pampers, post #14

Ja tam jestem zdania, ze "od przybytku glowa nie boli" a tego przybytku w naszym malym swiadku jak na lekarstwo. I tu masz racje moze ten maly szum wokół AE natchnie autora do pracy i zwróci uwagę na amiuzytkownikow - oby.
[#16] Re: Zamówienia na Audio Evolution dla MorphOS-a

@Zbysiuk, post #15

no fajnie, może jeszcze buzi... Audio Evolution całkiem znośny (po mimo bugów), dłuugo rozwijany soft (10+ lat?). niestety nie oszukujmy się, Amiga i DAW? nie te czasy - brak asio i systemu wtyczek uniemożliwia jakąkolwiek sensowną pracę.
[#17] Re: Zamówienia na Audio Evolution dla MorphOS-a

@smackme, post #16

AHI w trybie "exclusive" daje taką samą kontrolę nad sprzętem auido jak ASIO. Tyle, że ma inne API.

Ostatnia edycja: 03.06.10 19:06:35
[#18] Re: Zamówienia na Audio Evolution dla MorphOS-a

@G. Kraszewski, post #17

i powiedz jeszcze ze zerową latencję... ciekawe jaki hardware zaproponujesz? :] aros-based? :]
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem