Komentowana treść: Icaros Desktop 1.2.2
[#1] Re: Icaros Desktop 1.2.2
Super tylko jeszcze na driver gforce8 czekać OK

Ostatnia edycja: 28.05.10 18:48:32
[#2] Re: Icaros Desktop 1.2.2

@phl22, post #1

Przecież nowa wersja zawiera już sterowniki do wersji 9 włącznie.
Będzie co potestować na urlopie :)
[#3] Re: Icaros Desktop 1.2.2

@pampers, post #2

Ale nie wiadomo jaka wersja Nuveau 2D driver for GeForce cards tu jest ;)
[#4] Re: Icaros Desktop 1.2.2

@phl22, post #3

Zawsze można dograć stery z najnowszego NB...
[#5] Re: Icaros Desktop 1.2.2

@phl22, post #3

Paolo chyba pisał, że nie ostatnia (jeszcze przed moimi finalnymi poprawkami dla 8 and above). Lepiej przekopować sobię wersję z nightly.
[#6] Re: Icaros Desktop 1.2.2

@deadwood, post #5

Jakie elementy najlepiej wrzucać z NB? Wrzuciłem właśnie nowe stery z NB i wypalam Icarosa z najnowszymi. Co jeszcze warto zupdatować?
[#7] Re: Icaros Desktop 1.2.2

@pampers, post #6

W sumie stery wystarczą.Nie ma co kombinować, bo można "przedobrzyć".
[#8] Re: Icaros Desktop 1.2.2

@piteq, post #7

Ja narazie nie nie mam jak sprawdzić,mały limit w fonie ;)
ale jak dossam się gdzieś do neta
[#9] Re: Icaros Desktop 1.2.2

@pampers, post #6

Jak bym nic poza nouveau2d.hidd nie podmieniał na razie w 1.2.2. Ogólnie jeśli robisz podmiankę z nightly, to czasami trzeba zmieniać kernel SYS:boot/aros-pc-i386.tgz - szczególnie teraz jest robionych sporo zmiany sporo zmian w graphics.library w niepublicznym API - jeśli przegrasz same stery bez kernel, system może się dziwnie zachowywać.
[#10] Re: Icaros Desktop 1.2.2

@deadwood, post #9

Jak zwykle na moim cudacznym lapku nie odpaliło (8700gt) ale jutro przetestuję na 9800 u starszego na kompie jak zawitam do domu na zasłużony urlop.
[#11] Re: Icaros Desktop 1.2.2
wyglada na to, ze dziala dobrze :)
[#12] Re: Icaros Desktop 1.2.2
Właśnie zainstalowałem na pendrivie i od dobrej godziny testuje.Z braków o których nie pisze Paolo zauważyłem stery HDaudio w starej wersji.System powiesił się przy zmianie konfiguracij sieci oraz klawiatury.O ile z klawiaturą to mógł być "wypadek przy pracy", to w przypadku sieci to jest chyba (?) reguła?Próbowałem zmieniać ustawienia kilka razy...i prawie za każdym razem zwis :(OWB też jest jakoś "zamulone".Kiedy otwiera karte w tle to zamraża całą przeglądarke.
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem