Komentowana treść: NetSurf 1.9
[#1] Re: NetSurf 1.9
1,2,1,2,1,2 Próba komentarza... :)
Czyżby działał jak należy? Na to wygląda. Jeszcze nigdy nie udało mi się napisać tak długiego komenta pod NetSurfem. :D
Brawa dla Artura! OK
[#2] Re: NetSurf 1.9
Czy jest możliwość zmniejszenia apetytu na ram tej przeglądarki? mam Apollo z 32mb ramu. Może się da jakieś funkcje powyłaczać, zeby tyle nie żarło?



Benedykt Dziubałtowski

[#3] Re: NetSurf 1.9

@Benedykt Dziubałtowski, post #2

W katalogu Resources jest plik tekstowy Options. Pobaw się z nim. Pewności nie mam (może Artur coś tu pomoże), ale zwróć uwagę na opcje:
font_sans:
do
font_fantasy: może da się wymusić za ich pomocą używanie czcionek bitmapowych, zamiast wektorów. Oprócz tego są jeszcze opcje:

animate_images: ustawienie na 0 zapewne wyłączy animowane gify

suppress_images: ustawić na 1 czy nie- poeksperymentuj

remove_backgrounds: ustawienie na 1 wyłączy tła

fb_depth:16 zmiana głębi z 16 na 8 może (ale nie musi) ograniczyć zużycie pamięci (i możliwe, że przyśpieszy działanie NS na AGAcie)...
[#4] Re: NetSurf 1.9
Brawo!
[#5] Re: NetSurf 1.9

@Andrzej Drozd, post #4

na amiga-news.de ktos skarzy sie ze na jego systemie nie dziala zadna wersja ponad 1.6.
specyfikacja podana:
A2000-040-CGX4-OS3.9BB2.
sam jeszcze nie testowalem ale i tak mam p96 i 060 wiec nie oczekuje wielkich problemow, moze to cos opcjach kompilacji?
[#6] Re: NetSurf 1.9

@wawrzon, post #5

ikona netsurfa nastawiona jest na shell a nie na workbench. wyglada ze kataloga libs instaluje sie w formie lekko zjeb***j. a program nie startuje jak niem ma zaladowanej bsdsocket.library czyli staka tcp. wiec poserfowac lokalnie sie juz nie da, a kiedys moznabylo. artur, prosze traktowac to jako raprot.
[#7] Re: NetSurf 1.9

@wawrzon, post #6

A może po prostu założyć bugtraker dla NetSurfa na PPA ?
[#8] Re: NetSurf 1.9

@MaaG^dA, post #7

Jestem za
[#9] Re: NetSurf 1.9

@Artur Jarosik, post #8

Zrobione:
http://www.ppa.pl/bugtracker/index.php?id=4
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem