Komentowana treść: Gish
[#1] Re: Gish
Jest to platformówka, w której gracz steruje kulką smoły

hehehe
[#2] Re: Gish
Bardzo fajna gra
[#3] Re: Gish

@stefkos, post #2

jak sie poszuka to mozna ja dorwac taniej niż za te 20$ , np byla na cover cd komputer swiat niezbednik kawalek czasu temu (jakies 9 pln) ,a z 2 tyg temu wchodzila w sklad pakietu Humble , gdzie mozna bylo dostac ją i inne gry za "co łaska" :)
[#4] Re: Gish
Tak okrutnej grafiki nie widziałem od czasów Upiora z L.K Avalon na A8bit.
[#5] Re: Gish
Hmm, zakupujac?? Poprawnie byloby kupujac :)

Jakby cos prosze skasowac tego posta
[#6] Re: Gish

@Diaboł, post #4

chyba nie wiesz o czym piszesz. odpal gre i zobacz jak to wyglada w ruchu , a zmienisz zdanie.
[#7] Re: Gish

@stefkos, post #2

Skoro tak chwalisz, to wypada spróbować :)

Ostatnia edycja: 04.06.10 22:33:06
[#8] Re: Gish

@DRACOX, post #6

Eee tam, rewelacja to to żadna nie jest. Pograłem w demo na piecu i po paru minutach znudziło mi się. Sterowanie kulką jest całkiem przyjemne i nowatorskie, ale przyciągnąć na dłużej mnie gra nie zdołała. Grafika całkiem fajna. Połączenie środowiska 3d (tak mi się przynajmniej zdaje) z rysowanymi w 2d stworkami przypominającymi Stitcha z kreskówki "Lilo i Stich". No i smolista kulka nie rzuca cienia, w odróżnieniu od innych elementów.
[#9] Re: Gish

@stefkos, post #2

Wygląda ciekawie... Dzięki stefkos za port dla MorphOSa. super OK!

P.S. Czy miałem DeJaVu czy najpierw "nijus" był najpierw dla AmigaOS

Ostatnia edycja: 05.06.10 05:02:22
[#10] Re: Gish
Nie działa na Efice, skandal!
[#11] Re: Gish

@G. Kraszewski, post #10

Problemy ze ScanDalem zglaszaj do rzookola:P
[#12] Re: Gish
Fajna gierka. Nie ma ktoś do niej jakiejś gustownej ikonki?
Ok już sobie zrobiłem :)

Ostatnia edycja: 05.06.10 14:26:20
[#13] Re: Gish

@G. Kraszewski, post #10

Naprawdę? Niemożliwe, dobrze sprawdzałeś? :P

A tak poważnie bardzo zacna gierka, warto spróbować może komuś podejdzie.
[#14] Re: Gish
Nie wiem; mnie jakieś kwadraty latają na białym tle - chyba to jednak nie o to chodziło.
[#15] Re: Gish

@11MASTEr, post #14

a masz pliki gry? bo tylko binarka jest open , tak samo jak w przypadku quake 3 , musisz miec gre z ktorej pliki przekopiujesz.

Ostatnia edycja: 06.06.10 00:55:16
[#16] Re: Gish
...albo quake live i po krzyku.

swoją drogą wymagania koszmarne - ja wiem, ze teraz wszyscy maja po 5 procesorow z 25 rdzeniami i 100tb pamieci - ale mimo wszystko...
[#17] Re: Gish

@nimrod7, post #16

ee duze wymagania? chyba na ami-swiat , w "normalnym" swiecie to nie jest duzo..ot poziom telefonow komorkowych wzgledem wymagan :)
[#18] Re: Gish
A wlaśnie pojawił się port na AROSa :)

http://aros-exec.org/modules/newbb/viewtopic.php?post_id=42259#forumpost42259
[#19] Re: Gish

@DRACOX, post #17

wlasnie nie wiem czy moj netbuk osiagnal poziom telefonu komorkowego czy jeszcze nie.
[#20] Re: Gish

@DRACOX, post #17

Jak na taka gre to wymagania sa duze.
[#21] Re: Gish

@stefkos, post #20

wzieles pod uwage ze procek musi tu policzyc troche fizyki?
[#22] Re: Gish

@DRACOX, post #21

Widzialem kod od srodka jak mozna pozbyc sie szybko pamieci. W kod od fizyki nie zagladalem.
[#23] Re: Gish
Odpaliłem Gisha na MIniMacku. Gra działa bardzo dobrze
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem