Komentowana treść: SDK dla MorphOS-a
[#1] Re: SDK dla MorphOS-a
Yeee :) OK
[#2] Re: SDK dla MorphOS-a
Wydaje mi się, że z marketingowego punktu widzenia ten news też powinien znaleźć się na WYKOPIE. Malkontenci, którzy narzekali w postach na słabe oprogramowanie i odwoływanie się wyłącznie do staroci (trochę w tym prawdy jest, ale widać chyba światełko w tunelu), a posiadający jednocześnie talent programistyczny, mogliby dostać kolejny argument za systemem, a może również zechcieliby coś stworzyć dla Morphos-a.
PS. Jak mniemam pojawienie się nowego SDK przekreśla w starciu/porównaniu Cubic IDE?
PS2. Programiści wszystkich strucli łączcie się! Pora stworzyć programistyczną Aurorę i "zmieść z biurek Pałac Zimowy"


Ostatnia edycja: 06.06.10 16:08:51
[#3] Re: SDK dla MorphOS-a

@Ender, post #2

PS. Jak mniemam pojawienie się nowego SDK przekreśla w starciu/porównaniu Cubic IDE?

Ja myślę, że w ciągu najbliższych tygodni pojawi się update CubicIDE. Nie wyobrażam sobie innej sytuacji. W końcu CubicIDE jest ciągle sprzedawany więc rozwijany też powinien być.
[#4] Re: SDK dla MorphOS-a
Znowu MorphOS Team zyskuje wielkiego plusa. Oby tak dalej panowie! OK

SDK wreszcie konkretnie zrobione (porządny instaler itp.), gcc zaaktualizowane, dokumentacja jest (szkoda, że AutoDoc Reader nie znalazł się w paczce z SDK), można kodować. :)
[#5] Re: SDK dla MorphOS-a
Mam laickie pytanie : po co są w zestawie 2 wersje kompilatora ?
[#6] Re: SDK dla MorphOS-a

@eastone, post #5

GCC 2.95.4 jest generalnie mniej "upierdliwe" jeżeli chodzi o stary kod, wymaga mniej pamięci i kompiluje szybciej. Z kolei przy portowaniu różnych nowych rzeczy, zwłaszcza wykorzystujących zaawansowane techniki C++, lepiej sprawdza się GCC 4.4.4.
[#7] Re: SDK dla MorphOS-a
Świetna wiadomość OK !!! Jak odpocznę po czterodniowym odpoczynku to zabieram się za smakowanie MOSowego SDK. Wielkie dzięki!
[#8] Re: SDK dla MorphOS-a
Dietmar Eilert (autor CubicIDE) odpisał mi, że CubicIDE nie będzie zaktualizowany w najbliższym czasie. Może kiedyś. Powody wymienił następujące.
1. Brak czasu (klasyczny powód).
2. Ciągle ma tylko Pegasosa 1 z MorphOS 1.4.
3. Twierdzi, że to SDK jest tylko wersją beta.

Kurcze, nie dałoby się mu jakoś podrzucić MOSa 2.x z jakimś starym MaciemMini? :) Bez sensu normalnie...
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem