Komentowana treść: OWB 1.8
[#1] Re: OWB 1.8
Różni się czymś ta wersja od tej w najnowszej wersji systemu?
[#2] Re: OWB 1.8
funkcję przeciągania paneli (wymagany MorphOS 2.5)

Nareszcie OWB dogania IBrowsa! :D ;)
[#3] Re: OWB 1.8

@Adam_K, post #1

Dobre pytanie. Też czekam na odpowiedź.
Wg mnie w wersji 1.7 jakoś lepiej działał YouTube HTML5. W 1.8 trochę się tnie (mam 1.5GHz i 64VRam)...
[#4] Re: OWB 1.8

@MaveRick, post #3

uruchom skrypt do youtube i przelacz na pelny ekran
[#5] Re: OWB 1.8

@rzookol, post #4

Uruchomiłem już dawno. Jestem na czasie. Mimo to przycina.
[#6] Re: OWB 1.8

@MaveRick, post #5

Dziwne...
[#7] Re: OWB 1.8

@deez, post #6

Na mini zajetość procesora prawie 100% w dodatku filmiki i tak nie chodzą płynnie, wyraźnie widać przeskakiwanie klatek. Oczywiście pisze o odtwarzaniu przez HTML5. BTW. Na vimeo też można oglądać filmy przez HTML5.
[#8] Re: OWB 1.8

@] SKOLMAN_MWS ˇ agrEssOr [, post #7

W trybie "normalnym" film leci przez cairo co jak widać się nie sprawdza :). W trybie "pełnoekranowym" z overlayem jest ok, choć Alitvec nie jest wykorzystywany.
[#9] Re: OWB 1.8
TU ZNAJDUJE SIĘ ROZWIĄZANE NA W/W PROBLEM:

http://www.ppa.pl/newsy/komentarze.php?id=7778&poststart=100#73069
[#10] Re: OWB 1.8
Jak używać menadżera haseł?
[#11] Re: OWB 1.8
Jako, że nie wszyscy zaglądają na forum, zapodaje linka też tutaj. Miłego oglądania i słuchania http://www.youtube.com/watch?v=IfARQsDQjWI
[#12] Re: OWB 1.8

@] SKOLMAN_MWS ˇ agrEssOr [, post #11

Eeee, nie ma wersji HTML5...
[#13] Re: OWB 1.8
OWB 1.8 ma błąd. Na poczcie yahoo nie mozna poprawnie wstawic w pisany nowy email tekstu skopiowanego za ugim razem. Ciagle wkleja tylko to co zostało skopiowane do schowka za pierwszym razem. :(
W polu pisania komentarza na ppa wklejanie działa, a juz w dugiej zakladce gdzie jest otwara poczta yahoo juz nie wstawia.
[#14] Re: OWB 1.8

@MaveRick, post #13

WP tak samo.... sprawdźcie swoje poczty i czy uwas też nie da sie poprawnie kopiować i wstawiać tekstu.
[#15] Re: OWB 1.8

@MaveRick, post #14

wyczaiłlem, że nie wstawia w pocztach skopiowanego adresów stron skopiowanych z URL OWB :/
[#16] Re: OWB 1.8

@MaveRick, post #15

GMail tak samo - nie wstawia URL....

W OWB 1.7 wszystko było ok.
[#17] Re: OWB 1.8
Dokłądnie wygląda to tak: Otwieramy dwie zakładki. W pierwszej swoją pocztę (ja testowałem z Yahoo i WP) w drugiej zakładce dowolna strona. Teraz w drugej zakładce kopiujemy URL i wstawiamy go do pierwszej zakładki w NOWO pisanym mailu. Zapierwszym razem wstawi. Teraz kopiujemy tekst i wstawiamy do maila teraz juz skopiowany URL nie da się wstawić do pisanego maila :/
[#18] Re: OWB 1.8

@G. Kraszewski, post #12

caly myk polega na tym, ze dzieki skryptom ktore 'przepisuja' strone mozna ogladac widwo ktore nie maja wersji html5:)
[#19] Re: OWB 1.8

@G. Kraszewski, post #12

http://vimeo.com/12428109

Na stronie po prawej stronie znajdziesz przełącznik "Switch to HTML5 player".
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem