Komentowana treść: Laser Squad - recenzja
[#1] Re: Laser Squad - recenzja
To była gra! Straciłem na nią wiele godzin. Ale było warto. Grało się jeszcze na Speccy. Pierwszy multiplayer (zmienianie się przed monitorem po zakończeniu tury). Łezka się w oku kręci. Koniecznie muszę pograć w Amiwersję!
[#2] Re: Laser Squad - recenzja

@JaCoP, post #1

Szkoda, że Amiwersja wygląda jak...
[#3] Re: Laser Squad - recenzja

@radzik, post #2

jak Atari 800 XL :)
[#4] Re: Laser Squad - recenzja

@HOŁDYS, post #3

Nie wazne liczy sie grywalnosc :D I tak wyglada nieco lepiej jak na trumience. Prawde mowiac, nie gralem nigdy w ta gre, chyba ciupne :)

Dzieki za recke.
[#5] Re: Laser Squad - recenzja

@HOŁDYS, post #3

Raczej ST :P
[#6] Re: Laser Squad - recenzja

@Hellena, post #4

W takich grach (strategie turowe) liczy się właśnie grywalność, a oprawa jest rzeczą drugorzędną w mojej opinii. Prawdę mówiąc nigdy nie grałem w Laser Squada choć niedawno zainstalowałem go sobie na dysku twardym. Może za jakiś czas zagram (a recenzja może to tego zmobilizować) :)

Ostatnia edycja: 09.06.10 17:01:19
[#7] Re: Laser Squad - recenzja
Rewelacyjna gra.
Wracam do niej co jakiś czas
pod emulowanym ZXem.

Na Commodore 64 graliśmy z kolegami... Nie było dnia bez tej gry...

Ostatnia edycja: 09.06.10 18:40:26
[#8] Re: Laser Squad - recenzja

@Santon, post #7

Najlepsza wersja jest na C-64. Na Amidze była juz przekombinowana, a to co na PC...szkoda gadać. Nie wiem, czy wiecie, ale Laser Squad to nie jest wcale pierwsza gra tego typu napisana przez Gollopa. Jej poprzedniczką była gra Rebelstar, napisana na ZX Spectrum. Reszta informacji na Wiki :)
http://en.wikipedia.org/wiki/Rebelstar
[#9] Re: Laser Squad - recenzja

@OSH, post #8

Powiedziałbym raczej, że najlepsza wersja była na ośmiobitowce, bo wersje na Amstrada, C64 i Spectrum są prawie identyczne.
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem