Komentowana treść: AROSEngine
[#1] Re: AROSEngine
Nawet fajne, taki casual game (tak to się chyba zwie)można by zrobić. Ciekawe jak to się rozwinie?
[#2] Re: AROSEngine
AMOS na AROS'a :D
Ciekawe OK
[#3] Re: AROSEngine

@Logan, post #2

miałem identyczne skojarzenie :)
[#4] Re: AROSEngine
Dużo się dzieje w arosowym światku ale ograniczam się z newsami do takich wydarzeń, które mogą się wydać interesujące szerszemu gronu. Jeśli ktoś jest bardziej zainteresowany AROS-em to dla przypomnienia - w domenie ppa jest vortal poświęcony wyłącznie AROS-owi: aros.ppa.pl Tam jest więcej newsów w tym temacie. Mam nadzieję, że nie dostanę bana za ten mały OT :)
[#5] Re: AROSEngine

@FOrest, post #4

To moze jakis tutorial jak zainstalowac system na sam440 z radkiem 9250? Mnie sie wczytuje do pewnego momentu i zatrzymuje po wlaczeniu trybu graficznego (wonderer ?)
[#6] Re: AROSEngine

@taurus, post #5

Obawiam się, że kompetentną w tej sprawie osobą jest tu tylko Michał Schulz. Jeśli znajdzie czas na taki tutorial to z przyjemnością go opublikujemy na aros.ppa.pl. Póki co pozostaje Ci kontakt bezpośredni z Michałem.
[#7] Re: AROSEngine

@taurus, post #5

Drugą osobą jest Marcus Weiss. Sugerowałbym zadać pytanie na AROS-Exec.org :)
[#8] Re: AROSEngine

@taurus, post #5

Dzisiaj potestowałem iso z 11.06. Na żadnym z dwóch testowych laptopów nie zadziałał dedytkowany sterownik (intel/ati) ani nawet sterowniki vesa :(
Testowo odpaliłem stareńką wersję z 27.01.2010 .. i zadziałało. Coś jest więc "przymieszane"...
[#9] Re: AROSEngine

@MaaG^dA, post #8

W chwili obecnej nightly builds są bardzo niestabilne z powodu zmian wprowadzanych w systemie wyświetlania (obsługa wielu monitorów, doładowanie sterowników w locie).
[#10] Re: AROSEngine

@deadwood, post #9

doładowanie sterowników w locie

Bardzo mi się to spodobało hehe
Mógłbyś przybliżyć co to znaczy? :)
[#11] Re: AROSEngine

@FOrest, post #10

W teorii to ma mniej więcej działać tak:

Masz w komputerze dwie karty graficzne, na przykład nvidia i radeon. Uruchamiasz AROSa na nvidii a potem spod uruchomionego systemu "doładowywujesz" sterownik ATI. W tym momencie w Prefs:ScreeMode pojawiają Ci się nowe tryby (ATI), i na przykład możesz sobie mieć otworzony screen Wanderera na nVidii a potem otworzyć DOPusa (który otwiera własny screen) na radeonie.

W praktyce na razie to działa tylko pod Windows-hosted:
http://aros-exec.org/modules/newbb/viewtopic.php?post_id=42389#forumpost42389
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem