Komentowana treść: Amiga Point of View #4
[#1] Re: Amiga Point of View #4
Świetny magazyn! Bardzo fany tekst o historii gier 3D na Amisi. Do tego dwie recki przygotowane przez Mailmana.
Podoba mi się zamieszczenie starych reklam Amigowych gierek, czuje się jakbym czytał Amiga Action z pierwszej połowy lat 90-tych.
OK

A tak przy okazji: Wie ktoś skąd można zassać engine 3D pt. Damage Wolf 3D 2 oraz Chunky Maze.



Ostatnia edycja: 14.06.10 12:16:22
[#2] Re: Amiga Point of View #4

@waldiamiga, post #1

Najlepiej z Aminetu, przynajmniej ta pierwsza.
DamageWolf
[#3] Re: Amiga Point of View #4

@Hellena, post #2

Dzięki Hellena - widziałem to na Aminecie, ale myślałem że to pierwsza wersja.
Pod wpływem recki z APoV#4 zassałem The King of Chicago ze strony Cinemaware. Wcześniej nie widziałem tej gry a szpil jest zajefajny, jak większość z ich stajni.
[#4] Re: Amiga Point of View #4
Świetny numer, jak zwykle OK

Ostatnia edycja: 14.06.10 21:17:58
[#5] Re: Amiga Point of View #4
Nie wiem jak to się stało, ale o istnieniu magazynu dowiedziałem się dopiero z tego newsa

Sam magazyn świetny, będzie co poczytać.
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem