Komentowana treść: AROS Broadway 0.0.2rc6
[#1] Re: AROS Broadway 0.0.2rc6
Może warto wymienić różnice w stosunku do Icaros Desktop:
- Cinnamon Writer
- system druku na drukarkach obsługujących Postscript
- obsługa kont użytkowników systemu (admin, użytkownicy)
- AROS Media Center (demo)
[#2] Re: AROS Broadway 0.0.2rc6

@FOrest, post #1

Jaka jest funkcjonalność tych kont użytkowników?
[#3] Re: AROS Broadway 0.0.2rc6

@G. Kraszewski, post #2

płytka się dopiero sciąga :) Dam znać jak przetestuję, tez mnie to zainteresowało...
[#4] Re: AROS Broadway 0.0.2rc6
Simple, elegant and f***** fast!

Skoro tak piszą to trza zassać i przetestować :D


Ostatnia edycja: 14.06.10 18:21:47
[#5] Re: AROS Broadway 0.0.2rc6
Uprzedzając gromy, które się posypią na Broadway napiszę tylko, że zassałem, wypaliłem płytkę... i żałuję. :( Przy moim entuzjaźmie dla AROS-a to pewnie wyda się trochę dziwne ale cóż...
Życzę autorowi dużo sił, by doszlifował swój produkt, który póki co jest idealnym przykładem dla wszystkich przeciwników AROS-a... No chyba, ze na dedykowanym sprzęcie (Ares) wszystko działa jak należy. Ja testowałem na trzech laptopach, które nie miały dotąd problemów z Icarosem, więc jestem mocno zawiedziony.
Na usprawiedliwienie jest to, że jest to jednak wersja niepubliczna (błąd w newsie za co przepraszam podobnie jak numer wersji. To co można ściągnąć to 0.0.2rc6).
@Grzegorz - nie mam pojecia o co chodzi z tymi użytkownikami - tak było napisane na stronce. Ja w każdym razie znalazłem niedziałajacy "User switch" i żadnych preferencji dot. kont użytkowników.


Ostatnia edycja: 14.06.10 19:27:49
[#6] Re: AROS Broadway 0.0.2rc6

@FOrest, post #5

Odpaliłem sobie pod VirtualBoxem i działa dosyć przyjemnie - na pewno jest bardziej użyteczny niż zwykły nightly build. Nie ma tam większości aplikacji z Icarosa, ale z drugiej strony sam autor mówi, że chodzi mu o minimum najbardziej potrzebnych aplikacji. Z uwaga dotyczących wyglądu, ikony nie są ze sobą spójne pod względem stylu. Również nowy dock bar troszkę nie pasuje do reszty (szczególnie fonty). Zobaczymy jak Broadway się rozwinie...
[#7] Re: AROS Broadway 0.0.2rc6

@deadwood, post #6

Rozszyfrowałes te konta uzytkowników? AMC działa?
[#8] Re: AROS Broadway 0.0.2rc6

@FOrest, post #7

Tam chyba nie ma AMC, jest tylko o nim video które zcrashowało mi VirtualBox (pewnie problem z emulacją rozkazów SSE)
[#9] Re: AROS Broadway 0.0.2rc6

@deadwood, post #8

No cóż zatem czekamy na kolejne odsłony...
[#10] Re: AROS Broadway 0.0.2rc6

@FOrest, post #5

Mam identyczne odczucia :(
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem