Komentowana treść: Descent: FreeSpace 2 dla AmigaOS 4.1
[#1] Re: Descent: FreeSpace 2 dla AmigaOS 4.1
fajne ale na mosie grałem wieki temu
[#2] Re: Descent: FreeSpace 2 dla AmigaOS 4.1

@rzookol, post #1

fajnie fajnie. ja na grzybie gralem wczesniej.
[#3] Re: Descent: FreeSpace 2 dla AmigaOS 4.1

@cactoos, post #2

zaraz sie okaze ze wszyscy w to juz grali procz userow os4, wiec milo ze nareszcie ten soft pokazal sie na os4
[#4] Re: Descent: FreeSpace 2 dla AmigaOS 4.1
Niesamowita gra, super klimat, świetny dźwięk. Setki godzin spędziłem przy niej. W końcu tytuł godny uwagi.
[#5] Re: Descent: FreeSpace 2 dla AmigaOS 4.1
Oby było więcej takich portów OK
[#6] Re: Descent: FreeSpace 2 dla AmigaOS 4.1

@rzookol, post #3

Nie, okazało się, że pecetowcy grali o wiele wcześniej niż mosowcy i wcale się z tego powodu tak nie podniecają jak Ty
[#7] Re: Descent: FreeSpace 2 dla AmigaOS 4.1

@Bully Boys, post #6

Grę przeszedłem około 5 razy. Niesamowita fabuła i klimat. Teraz przymierzam się by przejść 6 raz z tym że z patchem, unowocześniającym tekstury... :) a prechodziłem ją na PieCu oO
[#8] Re: Descent: FreeSpace 2 dla AmigaOS 4.1

@Bully Boys, post #6

Wiadomo ze chodzi o MOS vs AOS, nie ma znaczenia kiedy pecetowcy, prawda? :) W sumie lepiej późno niż wcale...
[#9] Re: Descent: FreeSpace 2 dla AmigaOS 4.1

@Bully Boys, post #6

MOSy się podniecają, że byli przed AOS4owcami, a tak po prawdzie obecnie (a nawet już sporo wcześniej) pecetowcy i tak by wyśmiali tą grę. To tak ku pokrzepieniu MOSerc (a co, niech się cieszą).

MOS Rulezzz! I wogóle by żyło się lepiej (pod ruskim protektoratem oczywiście)
[#10] Re: Descent: FreeSpace 2 dla AmigaOS 4.1

@rzookol, post #3

wiec milo ze nareszcie ten soft pokazal sie na os4


Nawet bardzo milo, miejmy nadzieje, ze teraz nastapi wysyp gierek, byc moze wyjda jakies czysto Amigowe, a nie portkowane :)
[#11] Re: Descent: FreeSpace 2 dla AmigaOS 4.1

@Kiv_Master, post #9

Torsje człowiekiem targają, gdy na każdym kroku, czytając każdy news i wątek, musi przedzierać się przez tego rodzaju syf. Czy jest szansa, że ludzie tacy jak Ty i Byczy Chłopiec kiedyś sobie odpuszczą i przestaną faszerować PPA tworami swojej zakompleksionej psychiki?

Ostatnia edycja: 16.06.10 07:38:21
[#12] Re: Descent: FreeSpace 2 dla AmigaOS 4.1

@frywolny_marian, post #11

Cos krotka ta Twoja lista, nie jestes sprawiedliwy.Albo wymieniasz wszystkich, albo nikogo.
[#13] Re: Descent: FreeSpace 2 dla AmigaOS 4.1

@frywolny_marian, post #11

A raczyłeś zauważyć kto zaczął? Bez sensu to wszystko. Fajnie, że gra wyszła i tyle.
[#14] Re: Descent: FreeSpace 2 dla AmigaOS 4.1

@Hellena, post #12

Moja lista i ja decyduję kto się na niej znajdzie
[#15] Re: Descent: FreeSpace 2 dla AmigaOS 4.1

@frywolny_marian, post #11

Popieram. Ubiegłeś mnie z tym komentarzem. Dla mnie takie teksty jak w/w osobników to wszczynanie kłótni. Mogą pisać, że Morphos jest be jak im będzie lepiej, ale robią syf w wątku, który dotyczy systemu, którego rzekomo są fanami.
No i co z tego kiedy było jako pierwsze gra jest fajna i to najważniejsze.

PS. Żeby nie było określenie Rzokola, że było wieki temu jest chyba mniej zaczepne niż ich, ot stwierdził fakt, moim zdaniem nie aż tak istotny. No i nawet jak sie okaże, że AOS 4.x dodstaję tę grę jako ostatni, to też tylko fakt. Nikt wcześniej się za to nie wziął.



Ostatnia edycja: 16.06.10 09:18:40
[#16] Re: Descent: FreeSpace 2 dla AmigaOS 4.1

@TomK, post #13

Nie wiem co rozumiesz przez "kto zaczął". Rzookol stwierdził fakt, że port na MorphOSa powstał wcześniej (co więcej, z tego co pisze kiero na AW.net, autor portu pod Amiga OS 4.x "pożyczył" sobie od niego skrypt instalacyjny nawet o tym nie wspominając). Ponieważ faktem trudno dyskutować, można spróbować wyśmiać rzookola, albo sprowokować kolejną karczemną awanturę.

Ostatnia edycja: 16.06.10 09:19:30
[#17] Re: Descent: FreeSpace 2 dla AmigaOS 4.1

@recedent, post #16

ja bym spróbował jednak wyśmiać rzookola

nie wiem czemu rózne osoby dopatrują się negatywnych cech w moich wypowiedziach ale to już ich problem a nie mój
[#18] Re: Descent: FreeSpace 2 dla AmigaOS 4.1

@recedent, post #16

"pożyczył" sobie od niego skrypt instalacyjny nawet o tym nie wspominając

Co bylo a nie jest ... , zdaje sie autor portu naprawil juz ten blad.

@rzookol teraz mozesz zagrac w sieci na os4 :)
[#19] Re: Descent: FreeSpace 2 dla AmigaOS 4.1

@Ender, post #15

Ja też stwierdziłem fakt ale według Ciebie było to już zaczepne. Mogę poznać Twoja skalę zaczepności wypowiedzi? Poza tym gdzie widzisz próbę zaczepki, bo ja taką widzę w Twoim poście.
[#20] Re: Descent: FreeSpace 2 dla AmigaOS 4.1

@frywolny_marian, post #11

Ciekawe, że nie widzisz syfu w którym siedzisz natomiast inny jak najbardziej. Co do psychiki to chyba Ty masz z nią problemy, skoro belki w swoim oku nie widzisz a u drugiego drzazgi dostrzegasz i to jeszcze strasznie wyrywczo...

BTW Masz błędną listę błędny rycerzu.
BTW2 Co do kompleksów, tak mam, że nie mam na końcie 100 tys. ojro, ale zapewne Ty masz ich więcej skoro o tym wspominasz.
[#21] Re: Descent: FreeSpace 2 dla AmigaOS 4.1

@ede, post #18

to milo, że można zagrać po sieci bo o ile pamiętam w wersji mosowej sieć nie działa

(komentarz dla Marcina Libickiego: to, że napisałem ze nie działa nie jest prawdą objawioną do powtarzania na execu jako pewnik, możliwe że działa - nie testowałem)


Ostatnia edycja: 16.06.10 15:37:25
[#22] Re: Descent: FreeSpace 2 dla AmigaOS 4.1

@rzookol, post #21

he he to chyba jestem jedyny ktory w to nie gral :) i nie zamierza :D .. w gwoli scislosci wczoraj gralem w SABRE TEAM na A500 :D OK
[#23] Re: Descent: FreeSpace 2 dla AmigaOS 4.1

@HOŁDYS, post #22

Ja tez we freespace nie gralem w ogole. Sabre team jest ok ale wersja a1200 lepsza i bogatsza. Jednakze polecam bardziej jagged alliance i ja2. To jest dopiero zabawa:)
[#24] Re: Descent: FreeSpace 2 dla AmigaOS 4.1

@AmiChris, post #23

Niestety zawsze będzie tak ze na danym forum znajdą się Trolle. Gdzieś w Hyde Parku zamieściłem rozprawkę na ich temat.

Co do gry wracając, jeśli ktokolwiek choć trochę lubi symulatory kosmiczne to powinien się tą grą zainteresować.

Sabre Team grałem dziś - bdb :)

Jesli chodzi o tematykę tego typu gier to jednak mnie urzekło UFO:Enemy Unknown/X-COM i nic tego nie zmieni ;)

W obecnym stadium robię porta na DSa lecz jest to diabelnie ciężkie. Tak samo jak ciężkie godziny pracy po których jako 1 na świecie prawdopodobnie zrobiłem porta gry DOOM1 na NDSa z pełnym dźwiękiem i save'ami. Miesiąc później ktoś mnie spapugował :D nie ma to jak Palib ;)
[#25] Re: Descent: FreeSpace 2 dla AmigaOS 4.1

@bombermax, post #24

W czym sie programuje na DS ???
[#26] Re: Descent: FreeSpace 2 dla AmigaOS 4.1

@recedent, post #16

Przecież doskonale wiadomo jaka jest atmosfera między nami. To po co prowokować takimi komentarzami. Czy naprawdę trzeba całemu światu obwieszczać, że MOS miał coś wcześniej niż AOS? Co z tego? Ja odebrałem to jako prowokacja. Co do instalatora to nic nie wiedziałem i również nie wiem czemu napisałeś to w odpowiedzi na mój koment? Co to ma do rzeczy?
[#27] Re: Descent: FreeSpace 2 dla AmigaOS 4.1

@rzookol, post #17

OK jeżeli nie było w tym prowokacji to przepraszam. Ale wiesz może zamiast pisać tekie komenty napisał byś porządną przeglądarkę do PDF dla MOSA OK
[#28] Re: Descent: FreeSpace 2 dla AmigaOS 4.1

@TomK, post #27

i maszynke do robienia lodow...
[#29] Re: Descent: FreeSpace 2 dla AmigaOS 4.1

@TomK, post #27

nie kracz:)
[#30] Re: Descent: FreeSpace 2 dla AmigaOS 4.1

@TomK, post #26

Komentarz rzookola można uznać za jakąś prowokację tylko wtedy, gdy staramy się ją w nim na siłę znaleźć. No, może to "wieki temu" wywołuje zgrzytanie zębów u tego, czy owego.

Piszesz dalej:

Czy naprawdę trzeba całemu światu obwieszczać, że MOS miał coś wcześniej niż AOS?

Gdyby nie było tej "atmosfery między nami" to pewnie nie. Ale z drugiej strony, widząc newsa nie wiedziałem o tym, że do tej pory tej gry dla Amiga OS 4.x jeszcze nie było. Zastanawiałem się nawet, czy to może jakiś inny Freespace, niż ten, którego (po lekturze readme) nawet nie próbowałem uruchamiać na Efice. Rzookol moje wątpliwości rozwiał.

Co do instalatora to nic nie wiedziałem i również nie wiem czemu napisałeś to w odpowiedzi na mój koment? Co to ma do rzeczy?

Skoro nie wiedziałeś, to chyba dobrze, że to napisałem. Zresztą autor przeprosił i umieścił stosowny wpis w readme. I chwała mu za to.
Już wyjaśniam co to ma do rzeczy: W komentarzu numer 16 piszę: Rzookol stwierdził fakt, że port na MorphOSa powstał wcześniej (co więcej, (...) autor portu pod Amiga OS 4.x pożyczył sobie od niego skrypt instalacyjny(...)) w kontekście "co było pierwsze" i "co w pewnym, minimalnym zresztą stopniu na czym bazuje". Ot i wszystko.

P.S. Odnośnie przeglądarki PDF na MorphOSa - jeszcze nie spotkałem się z plikiem .pdf, którego APdf by mi poprawnie nie wyświetlił (poza jakąś dziwną, testową wersją TA-PL). W czym więc rzecz? I dlaczego pod tym newsem?
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem