Komentowana treść: Bolo Mrówkojad - recenzja
[#1] Re: Bolo Mrówkojad - recenzja
Mnie w tej grze (oprócz starowania) denerwowało zlewania się Bolka z tłem na niektórych etapach. Zobaczcie sobie ostatni zrzut ekranu w recce - normalnie "Gdzie jest Wally", ekhm, Bolo znaczy się. :)
[#2] Re: Bolo Mrówkojad - recenzja

@APC74, post #1

Gierka fajna,(gralem w nia 100 lat temu :P ) dzieki za recke ;)
@APC74- nie przesadzaj, widac go jak na dloni :)
[#3] Re: Bolo Mrówkojad - recenzja
Nie wiem, czy kiedykolwiek doszedłem w tej grze do trzeciego świata... Było w niej kilka irytujących rzeczy, ale ogólnie dobrze mi się kojarzy. :)
[#4] Re: Bolo Mrówkojad - recenzja
Nigdy nie grałem w tą grę. Warto w nią zagrać?
[#5] Re: Bolo Mrówkojad - recenzja

@parallax, post #4

Po to ktoś napisał recenzję, aby o to nie pytać. Wystarczy ją przeczytać. Teksty, które pojawiają się na PPA nie są sponsorowane ;)
[#6] Re: Bolo Mrówkojad - recenzja

@mailman, post #5

Zgadza się, ale jeszcze jej nie czytałem :D Jutro na spokojnie przeczytam. Lubię platformówki i chociaż wiem, że superfroga nie przebije :D, to może zagram w nią, o ile recenzja tej gry mnie przekona do tego by w nią zagrać ;)
[#7] Re: Bolo Mrówkojad - recenzja

@APC74, post #1

APC74 ---> ale tak na poważnie i bez urazy.. a może masz problemy z kolorami? Bo niestety ale ja miałem pewien okres gdzie uznawano mnie za pół daltona (receptory istnieją ale są uszkodzone). I wtedy też mi się działo tak z tą grą.. na szczęście wszystko wróciło do normy.. sprawdź się na testach ishihary.
[#8] Re: Bolo Mrówkojad - recenzja

@bombermax, post #7

Przeczytałem, załadowałem, zagrałem. Wrażenia niesamowite. Do tej pory jestem oszołomiony, ale się nie dziwie. Hit!
[#9] Re: Bolo Mrówkojad - recenzja

@bombermax, post #7

Znaczy się wysiadasz tak jak ja na stronie nr 3 książeczki z kolorami i kółeczkami? :D
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem