Komentowana treść: SDK 2 dla MorphOS-a
[#1] Re: SDK 2 dla MorphOS-a
OK

\o/ FTW

Ostatnia edycja: 18.06.10 12:11:49
[#2] Re: SDK 2 dla MorphOS-a
Increased the amount of example source code

Początkujących najbardziej ucieszy ta większa ilość przykładów
[#3] Re: SDK 2 dla MorphOS-a
Ja w sprawie formalnej - "MorphOS Team przekazało", czemu rodzaj nijaki?
[#4] Re: SDK 2 dla MorphOS-a
Oczywiście zassałem. Fajnie by było gdyby powstało dla MorphOSa coś w stylu "Spot’s Porting for Dummies" znanego z OS4.
[#5] Re: SDK 2 dla MorphOS-a
nie ma jpeg_shared.a i png_shared.a w SDK, wiec korzystanie z tych bibliotek może być utrudnione (ja to mam ale reszta nie ma i sie na symbolach wywali podczas linkowania)
[#6] Re: SDK 2 dla MorphOS-a

@waldiamiga, post #4

Fajnie by było gdyby powstało dla MorphOSa coś w stylu "Spot’s Porting for Dummies"

Porting? Po co? Żeby również dla MorphOS-a można było wydać "Crap Games" w 19 częściach?
[#7] Re: SDK 2 dla MorphOS-a

@G. Kraszewski, post #6


Porting? Po co? Żeby również dla MorphOS-a można było wydać "Crap Games" w 19 częściach?


Choćby po to by leszcz taki jak ja ( w programowaniu) mógł sobie coś na szybkiego "portnąć", niekoniecznie to publikując...Ot, tak dla własnej satysfakcji. :)
[#8] Re: SDK 2 dla MorphOS-a

@waldiamiga, post #7

W sumie, dobry powód. Ale to musiałby napisać ktoś, kto się w takich portach specjalizuje...
[#9] Re: SDK 2 dla MorphOS-a

@rzookol, post #5

cos z tym zrobimy:)
[#10] Re: SDK 2 dla MorphOS-a

@kiero, post #9

Ale po co ? rzookol nie po raz pierwszy miesza.. ;)
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem