Komentowana treść: Bos Wars dla AmigaOS 4.x
[#1] Re: Bos Wars dla AmigaOS 4.x
Wygląda bardzo sympatycznie! MOŻE by tak wersja dla classika lub mosa?
[#2] Re: Bos Wars dla AmigaOS 4.x
Brawo Andrea Palmate :)
[#3] Re: Bos Wars dla AmigaOS 4.x

@11MASTEr, post #1

Gra działa na silniku stratagus, który jest też dla classica,
spróbuj...
[#4] Re: Bos Wars dla AmigaOS 4.x
No prosze prosze, niezly wysyp gierek ostatnio na Amige :D
[#5] Re: Bos Wars dla AmigaOS 4.x

@Hellena, post #4

Mnie też to bardzo cieszy i motywuje do zakupu sprzętu dla AOS4. :P
[#6] Re: Bos Wars dla AmigaOS 4.x
Grałem kiedyś pod linuchem, grafika przeciętna, ale sama gra dość trudna do przejścia (co dla niektórych może być zaletą).
[#7] Re: Bos Wars dla AmigaOS 4.x

@adam_mierzwa, post #6

Moze grales w wersje 1.x bo widze, ze rzeczywiscie grafika wtedy byla kiepska ale 2.x juz o niebo lepiej. Ciekawe jak z grywalnoscia?
[#8] Re: Bos Wars dla AmigaOS 4.x
Z tego co rozumiem Andrea dał sobie spokój z bounty na flasha i zajmuje się teraz innymi rzeczami?
[#9] Re: Bos Wars dla AmigaOS 4.x

@AmiChris, post #7

Grywalność średnia. Mam to pod Linuxa, trochę powalczyłem sobie, bo fanem RTS-ów jestem zawziętym. No znacznie poniżej tego, co oferują takie fundamentalne pozycje, jak wszystkie mutacje Red Alert, Dark Colony, czy choćby Earth 2140.
Przypomina trochę (w grywalności i poziomie trudności) Warzone 2100.
Ale miło, że się takie rzeczy pojawiają. To żeglowanie w dobrym kierunku, jak sądzę.
[#10] Re: Bos Wars dla AmigaOS 4.x

@Des, post #9

Z RTS-ów, to na Klasyku najlepiej się sprawdza odpalony pod Shapeshifterem Warcraft II w wersji na makówkę Przy procku 060 nawet bez karty GFX przyjemnie się gra.
[#11] Re: Bos Wars dla AmigaOS 4.x

@Des, post #10

Ja gralem w WII na 040 i nie bylo najmniejszych problemow.
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem