Komentowana treść: Sqrxz 0.9.9
[#1] Re: Sqrxz 0.9.9
nie uruchamia sie u mnie :(
biblioteki są...
[#2] Re: Sqrxz 0.9.9

@FOrest, post #1

U mnie to samo. Próba odpalenia z konsoli wywala:

Error loading gfx file: font
[#3] Re: Sqrxz 0.9.9

@recedent, post #2

Jeszcze fajniejsza gierka. Coś dla twardzieli, w odróżnieniu od Giany chodzi się po cmentarzu.
[#4] Re: Sqrxz 0.9.9
Ktoś się nie postarał z pakowaniem i wsadził pliki luzem. Może rozpakowaliście gdzieś, nie macie "Show All Files" i skopiowaliście tylko plik z ikonką :).
[#5] Re: Sqrxz 0.9.9

@Korni, post #4

Argh, masz rację, był katalog "data" jeszcze.
[#6] Re: Sqrxz 0.9.9
Zassałem dwie wersje - pod MorphOS-a i dla UIQ3. Obie zaraz będe testował.
[#7] Re: Sqrxz 0.9.9
Szczerze mówiąc, już bardziej podoba mi się ta nowa Giana. Zając rusza się mało płynnie, czasem żeby wpaść w jakąś szczelinę trzeba się solidnie napocić, a i grywalność taka sobie. Dobre są też te kamienie. Trzeba się nauczyć rozpoznawać je po kształcie - na który wpadasz, a który jest elementem tła.
[#8] Re: Sqrxz 0.9.9

@recedent, post #7

Na początku jest ostrzeżenie, że gra jest trudna. Zając lepszy niż Giana ;). Problem z płynnością jest niestety w obydwu grach.
[#9] Re: Sqrxz 0.9.9

@Korni, post #8

Ale problem z wykrywaniem kolizji ma tylko zając :P. Poziom trudności pies trącał.
[#10] Re: Sqrxz 0.9.9

@recedent, post #9

E tam. Gianie pies mordę lizał :P.
[#11] Re: Sqrxz 0.9.9

@Korni, post #10

A jaki pies? Czy to przypadkiem nie lyżew?

A wylizał porządnie, bo i graficznie bardziej dopracowana. O.
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem