Komentowana treść: Eternal Lands 1.9.0
[#1] Re: Eternal Lands 1.9.0
Skoro na AROSa zaczynają portować takie gry to to teraz AROS stanie się konsolą do gier. ;) A tak na serio to naprawdę jestem pod wrażeniem. MMORG z taką oprawą (jak na MMORG jest fiufiu) to naprawdę coś.
[#2] Re: Eternal Lands 1.9.0

@MDW, post #1

Eternal Lands na AROS-a był już rok temu.
http://www.ppa.pl/forum_ppa/read.php?f=13&t=527#reply_741
Wersja 1.8 klienta przestała jednak działać po aktualizacji serwera kilka miesięcy temu.
Obecny port nie jest wersją finalną i nie należy się po nim spodziewać zbyt wiele ale mam nadzieję, że Krzysztof go dopracuje :)

@deadwood
Wielkie dzięki!!!! OK
[#3] Re: Eternal Lands 1.9.0
No tak a na Mosa nie ma w co pograć oprócz świetnego Fortisa oczywiście.
[#4] Re: Eternal Lands 1.9.0

@Arbuz, post #3

Celem pseudogry pt. Fortis było przede wszystkim żeby została ukończona. Nie żeby była fajna. No i cel został zrealizowany. Jeszcze updqte 1.1, wersja dla iPada, Windows, może MacOSX, AmigaOS4 i będzie można zamknąć ten temat. Następne tematy czekają. Coraz bardziej się boję, że także niewypały.
[#5] Re: Eternal Lands 1.9.0

@Arbuz, post #3

A na AROS-a nie ma Fortisa!!! SCANdal ;)
[#6] Re: Eternal Lands 1.9.0

@MDW, post #4

MDW: Trochę przesadzasz z tą kokieterią. Wszyscy chwalą produkt a Ty nadal swoje. Przyjmij może słowa uznania i pochwały?
[#7] Re: Eternal Lands 1.9.0
niech wam zrobia klienta do tibii na amige to nie bedziecie sie nudzic pomysł
[#8] Re: Eternal Lands 1.9.0
Nowa wersja portu: http://download.aros3d.org/software/EternalLands.1.9.0-V2.zip
[#9] Re: Eternal Lands 1.9.0

@pampers, post #6

Dziękuję bardzo. Ostatnio nawet chwilę w to polatałem i stwierdzam, że może rewelacja to nie jest ale jak się człowiek bardziej wczuje w dalsze levele i zdobywanie bonusów to da się w to grać. Szczytem grywalności Fortis się pochwalić nie może ale nieskromnie przyznać muszę, że nie zasłużył na tak ostre baty jakie zebrał w świecie iPhone/iPod/iPad. Radocha z wersji dla MorphOS to jedyne pocieszenie i za to jestem środowisku wdzięczny. :)
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem