Komentowana treść: iMiCA Atom Silence
[#1] Re: iMiCA Atom Silence
Steve Trevorem środowiska Arosowego ;) Fajna mała maszynka, kusi jak cholera no i nie jest droga..
[#2] Re: iMiCA Atom Silence
GDYBY WSZYSTKIE AMISPRZĘTY BYŁY w takiej cenie. Echhh
[#3] Re: iMiCA Atom Silence

@11MASTEr, post #2

Gdyby był jeden amisprzęt i jeden amisystem. ;)
[#4] Re: iMiCA Atom Silence

@11MASTEr, post #2

Master: miniaka dostaniesz taniej, tylko że bez systemu ;)
[#5] Re: iMiCA Atom Silence
Wow, to taka lepsza Efika ;) Fajny sprzęt.
[#6] Re: iMiCA Atom Silence

@11MASTEr, post #2

GDYBY WSZYSTKIE AMISPRZĘTY BYŁY w takiej cenie.

eMaca można kupić taniej . Wiem, wiem, ścierwo ze śmietnika i nawet nie można Windowsa zainstalować .
[#7] Re: iMiCA Atom Silence

@G. Kraszewski, post #6

Fajna zabawka, lubię takie mini PC, od wielu lat właśnie "maluchów pecetowych" używam. Jeśli to nie reklama, to polecam sprzęt w zasadzie w zbliżonej cenie ale z wydajniejszym, bo dwurdzeniowym Atomem na pokładzie, no i z lepszą grafiką. Giada N10 ION- mam od wczoraj, zapłaciłem 1000 PLN. Śliczne, kolorowe, malutkie, na biurku prawie nie widać
Ps. No po prawdzie, to zewnętrzną nagrywaczkę DVD musiałem dokupić, bo Giada nie ma (nawet żaden slim by się nie zmieścił) napędu optycznego.
[#8] Re: iMiCA Atom Silence

@pampers, post #4

@pampers
@G.K.

Wiem bo mam, chodziło o druga strone 'czerwona'. Kazdy moglby kupic potestowac...
[#9] Re: iMiCA Atom Silence

@Ender, post #3

Teraz walnołes 'cudem' jeszcze wyzszej kategorii niz ja. :D
[#10] Re: iMiCA Atom Silence
Fajny sprzęcik!
Też podobają mi się takie małe systemy. Ja zbudowałem sobie domowy serwer (HDD 2TB, głównie jako serwer plików) też na płycie z Atomem. Ale niestety 2 wiatraczki mam: procek i zasilacz w środku. No i wymiary mój komputerek ma nieco większe bo i 3,5" HDD i zasilacz w środku.

Tutaj zasilacz został "przypadkowo" pod stołem i go nie widać.
[#11] Re: iMiCA Atom Silence

@Des, post #7

Fajny sprzęt ta Giada. I ma Geforce - ciekawe, czy AROS miałby 3D...
Może zainstalujesz AROS-a i dasz znać, czy jest 3D, sieć, dźwięk...?
[#12] Re: iMiCA Atom Silence

@FOrest, post #11

A z chęcią. Jakoś tak od piątku będę miał kilka wolnych dni, to pomajstruję z AROS i dam znać, jak to działa.

[#13] Re: iMiCA Atom Silence

@FOrest, post #11

Bebeszki Giada ma przyjemne (jak na alternatywkę, bo na mainstream procek za słaby). Natomiast wizualnie dla mnie jest tak samo brzydka jak laptopy Mediona z kryształkami od Swarovskiego.
[#14] Re: iMiCA Atom Silence

@Des, post #7

A co myslisz na temat zotac MAG? :)
[#15] Re: iMiCA Atom Silence

@AmiChris, post #14

Przyjemny mini. Taki all in one. Przypomina komputer MSI NetOn AP-1900. Ten AP-1900 byłby bardzo fajny, gdyby był tańszy. 1500 - 1600 zeta (w zależności od sklepu) za komputer z jednordzenowym Atomem to ciut zbyt drogo. Testowałem przez tydzień, trochę się mulił przy poważniejszych robotach. No za tysiaka bym kupił, bo zalet sporo. Tylko ten ślimaczący się procesor psuje sprawę, niestety.


[#16] Re: iMiCA Atom Silence

@AmiChris, post #14

kolejny koszmar na atomie , koszmar w srodku koszmar na zewnatrz. bogu dzieki ze amd wskoczylo na rynek z Athlon Neo i niskowoltazowymi athlon 2, przynajmniej na tych prockach glupia przegladarka nie dostaje czkawki jak na atomie
[#17] Re: iMiCA Atom Silence

@Des, post #15

za mniejsza kase mozna miec Acera emachines na 1 jajowym athlonie neo 1,7ghz (1,2ghz neo jest szybsze od atoma 1.6)
o np takie , jest tez ladniejszy od tych potworkow zotaca http://twojepc.pl/news_wiecej.php?id=21672
[#18] Re: iMiCA Atom Silence

@Des, post #15

No a jak z Arosem próbowałeś działa?
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem