Komentowana treść: Icaros Desktop 1.2.3
[#1] Re: Icaros Desktop 1.2.3
Szit..Dopiero dziś zainstalowałem 1.2.2 a tu już kolejna aktualizacja.

Ostatnia edycja: 07.07.10 18:03:19
[#2] Re: Icaros Desktop 1.2.3
Na moim GTS 360M jest mały postęp. Wprawdzie Aros odpala się już na natywnych sterownikach ale niestety w 640x480 w 4 bitach i nie ma innych trybów w screen mode. Ale ostatnie distro w ogóle nie odpalało się na mojej karcie natywnie więc 3mam kciuki za dalszy postęp OK
[#3] Re: Icaros Desktop 1.2.3

@pampers, post #2

To znaczy, że odpala Ci się tryb VGA a nie natywne stery :) Spróbuj proszę uruchomić odpinając wcześniej wszystkie urządzenia USB.
[#4] Re: Icaros Desktop 1.2.3

@deadwood, post #3

No niestety odłączenie myszki USB (nic więcej podpięte nie mam) nie dało. Próba odpalenia PciTool - zwiecha, tak samo z prefsami do AHI więc jeszcze muszę trochę poczekać...
[#5] Re: Icaros Desktop 1.2.3
Super, że jest aktualizacja. Będę miał co testować na urlopie .
[#6] Re: Icaros Desktop 1.2.3

@JaCoP, post #5

Mój zachwyt trochę zbladł. Po update nie mogę ustawić z sukcesem preferencji sieci. PCITool i prefsy sieciowe zamrażają albo resetują system . A było tak ładnie... Dajcie znać jak u Was!?
[#7] Re: Icaros Desktop 1.2.3

@JaCoP, post #6

Pozostaje ci ręcznie wpisać konfiguracje w odpowiednim pliku.
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem