Komentowana treść: FFmpeg 0.6
[#1] Re: FFmpeg 0.6
wielu egzotycznych formatów plików, takich jak: IFF ANIM

egzotyka aż furczy
[#2] Re: FFmpeg 0.6

@rzookol, post #1

No fakt. Na każdym innym portalu IFF ANIM byłby to rzeczywiście egzotyczny format, ale na PPA dla nikogo egzotyczny raczej nie jest. Może być najwyżej niedzisiejszy. :)

A tak swoją drogą to ja nigdy w życiu na żadnej platformie nie spotkałem dobrej przeglądarki IFF ANIM. Zawsze udało się znaleźć taką animację, która miała skaszanione kolory, coś nie tak z rozdzielczością. Zawsze były problemy z tym formatem. Grrrr...
[#3] Re: FFmpeg 0.6

@MDW, post #2

Bywały problemy, ale moim zdaniem Viewtek dawał radę
[#4] Re: FFmpeg 0.6

@parallax, post #3

Odtworzyć może i dawał radę. Ale co to za przeglądarka jeżeli nie widzę paska postępu (który można też ukryć, za który można złapać i przesunąć go na dowolną pozycję), nie mogę wyświetlić animacji na oknie. O jakiejś playliście już nie wspomnę. Nie jestem pewien ale chyba nawet pauzy nie było.

Ostatnia edycja: 09.07.10 11:02:54
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem