Komentowana treść: Kontroler ARM dla Minimiga
[#1] Re: Kontroler ARM dla Minimiga
W moim minimigu siedzi sobie właśnie taki arm controller - polecam.
[#2] Re: Kontroler ARM dla Minimiga

@gorzyga, post #1

zapusc sysspeeda i zrob modul do niego:)
[#3] Re: Kontroler ARM dla Minimiga

@gorzyga, post #1

Co to za ARM - 9 czy 11 ?
jeśli nie moduł do SysSpeeda to choćby do AIBBa czy screenshot z SysInfo zrób.
[#4] Re: Kontroler ARM dla Minimiga

@waldiamiga, post #3

raczej ARM7TDMI ... chyba któryś z rodziny Atmela at91sam7s jak dobrze pamiętam.
[#5] Re: Kontroler ARM dla Minimiga

@jezyk, post #4

7? ... toż to stara architektura :) widocznie wystarczająca na te potrzeby... w zasadzie jeśli był wystarczający w takim GBA to czemu nie tu?
[#6] Re: Kontroler ARM dla Minimiga
Fajnie byłoby, gdyby ktoś np.zrecenzował MiniMiga, bo jakoś jest mało informacji o tym ciekawym sprzęcie. Może Gorzyga byś to rozważył? ok, racja
[#7] Re: Kontroler ARM dla Minimiga

@ntx, post #6

W sumie racja, muszę nad tym pomyśleć - pozostaje jedynie kwestia czasu wolnego od służbowego :) Ale postaram się zrobić jakiś test, w którym bym opisał cały sprzęt wraz z arm controllerem.
[#8] Re: Kontroler ARM dla Minimiga
Ja nie polecam zakopuw u tego Pana.
Arma zamowilem prwie rok temu w przedsprzedazy. Ciagle slyszalem tylko wymowki ale to wylacznie po mojej interencji email. Miesiac temu dostalem majla ze "dobry znak juz jest tylko kase daj". Dalem i nic. Po moim ponownym wezwaniu gosciu stwierdzil ze zapomnial mi wyslac.
Porazka.
Faranhaeit to ostatnia osoba/firma u ktorej cos kupie.
Pzdr
Emu
Ps. Przy okazji recka mM jest w PPA #2.
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem