Komentowana treść: Udostępniony kod źródłowy HivelyTrackera
[#1] Re: Udostępniony kod źródłowy HivelyTrackera
Super wiadomość OK Co raz to więcej oprogramowania na nasz kochany Workbench :)
[#2] Re: Udostępniony kod źródłowy HivelyTrackera

@parallax, post #1

szkoda że nie na ten starszy ;p
[#3] Re: Udostępniony kod źródłowy HivelyTrackera

@parallax, post #1

Chyba chciałeś napisać Co raz to więcej oprogramowania Open Source na nasz kochany Workbench ??
[#4] Re: Udostępniony kod źródłowy HivelyTrackera

@FOrest, post #3

może go wrzuca do WbStartup ?
[#5] Re: Udostępniony kod źródłowy HivelyTrackera

@FOrest, post #3

Tak! Tak właśnie chciałem napisać! ;)

Ostatnia edycja: 08.08.10 21:22:12
[#6] Re: Udostępniony kod źródłowy HivelyTrackera

@Mayolika, post #2

Przecież działa tylko trzeba mieć wersję pod 68k, sam nawet pod emulatorem WinUAE sprawdzałem.
Fajnie jakby program pojawił się dla systemu Windows to może bym wreszcie przysiadł i może coś stworzył
(jak tylko sobie przypomnę jak się ustawiało paterny i takie tam).
[#7] Re: Udostępniony kod źródłowy HivelyTrackera

@parallax, post #5

Ten program już jest od dłuższego czasu w wersjach dla AmigaOS 3.x, 4.x, AROS-a i Morphos-a. Teraz nastąpiło jedynie otwarcie kodu...
[#8] Re: Udostępniony kod źródłowy HivelyTrackera

@FOrest, post #7

Aha, no to dobrze, bo nie trzeba czekać, bo już jest :D
[#9] Re: Udostępniony kod źródłowy HivelyTrackera

@FOrest, post #7

Screenfighterzy tego nie wiedzą.
[#10] Re: Udostępniony kod źródłowy HivelyTrackera

@pampers, post #9

buhahahaha, dobre OK
[#11] Re: Udostępniony kod źródłowy HivelyTrackera

@Leon, post #6

MilkyTrackera próbowałeś? Są wersje Windows, Linux, nawet dla Arosa się znajdzie.
[#12] Re: Udostępniony kod źródłowy HivelyTrackera

@Bagheera, post #11

Hively to trochę inna dziedzina. Służy głównie do tworzenia modułów tzw. chipowych AHX/HVL.
[#13] Re: Udostępniony kod źródłowy HivelyTrackera

@Bagheera, post #11

Próbowałem MilkyTrackera, naprawdę świetny program i łatwy w obsłudze.
Do tego jest świetna instrukcja wyjaśniająca działanie programu krok po kroku szczególnie przyda się dla początkujących.
Pomimo, że instrukcja jest po angielsku to nawet osoby nie znające dobrze języka powinny sobie poradzić.
Z tego co się orientuję to poza wersjami na wiodące systemy dostępna jest też wersja dla systemu AmigaOS4.
Ciekawe czy istnieje wersja dla systemów AmigaOS3.x i MorphOS?
Zastanawia mnie też czy interfejs MIDI działa w wersji programu dla systemu AmigaOS4?
[#14] Re: Udostępniony kod źródłowy HivelyTrackera

@Leon, post #6

O to to to. Nie ma wersji PPC a na 68k jest nieużywalne. Windowsowa wersja byłaby zbawieniem, mimo, że to herezja ;)
[#15] Re: Udostępniony kod źródłowy HivelyTrackera
gud njus :)
[#16] Re: Udostępniony kod źródłowy HivelyTrackera

@Leon, post #13

Jakby ktoś miał ochotę się pobawić w tworzenie muzyki na MilkyTrackerze tutaj zamieszczam plik XM z wczytanymi instrumentami. :)
[#17] Re: Udostępniony kod źródłowy HivelyTrackera

@Leon, post #16

Yo fajne sampelki.Ja polecam zestaw instrumentow z ukochanej strony http://www.os4depot.net/index.php?function=showfile&file=audio/tracker/milky/xi_-_instruments.rar ; paczka zajmuje 16 mb i naprawde warto. Efekt zabawy mozna posluchac na stronce http://www.amigaos.cba.pl/milky.html
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem