Komentowana treść: Sudominator 0.1
[#1] Re: Sudominator 0.1
W linku brakuje "[url="

P.S. Już nie brakuje :) Szybcy jesteście.

Ostatnia edycja: 01.09.10 11:30:57
[#2] Re: Sudominator 0.1
Czy ktoś może z tego zrobić wersję OS3? :)
[#3] Re: Sudominator 0.1
Dzięki Krashan OK
[#4] Re: Sudominator 0.1

@madman15, post #2

Poproś autora programu, żeby zrobił kompilację na AOS 3.x. Źródła są z programem...
[#5] Re: Sudominator 0.1

@madman15, post #2

Dla OS3.x podobny program zrobił Phibrizzo.
[#6] Re: Sudominator 0.1

@mailman, post #5

Moze nie jest tak dobry jak Krashana, bo Krashan skozystal z innego algorytmu, ale w cale nie jest powiedziane ze w moim tez go nie moge zaimplementowac. Moze go wkrotce dodam tez do mojego programu.
[#7] Re: Sudominator 0.1

@MaveRick, post #4

W przypadku proszenia autora, to, czy źródła są z programem, czy nie, nie ma przecież większego znaczenia . Ale ja z góry mówię "nie". Dlaczego? Chcę się przede wszystkim skoncentrować na wspieraniu MorphOS-a. Port na OS3 to jednak kilka przeróbek w kodzie. Pewnym ukłonem w stronę innych amisystemów jest udostępnienie źródeł i to na licencji BSD, która np. pozwala na zamknięcie źródeł portu na OS3, jeżeli autor portu ma taki kaprys (licencja BSD jest znacznie mniej restrykcyjna niż GPL na przykład). Przykład ChocolateCastle świadczy, że jak się chce, to można, port powstał w jeden dzień.

Co do Phibrizzo i jego programu, to oczywiście działa, również pod MorphOS-em. Współpracowaliśmy co nieco wcześniej i Phibrizzo miał kod mojej wersji algorytmu już jakiś czas temu. Kto wie, może doda mój algorytm do swojego programu, nie mam oczywiście nic przeciwko. Faktem jest, że obecnie AntySudoku czasem nie potrafi rozwiązać łamigłówki, Sudominator dzięki algorytmowi brute-force zawsze znajdzie rozwiązanie, o ile w ogóle takie istnieje. Z drugiej strony Sudominator psuje całą przyjemność, bo rozwala ostatecznie i do końca. W następnej wersji będą opcje pomocy w rozwiązywaniu ręcznym.
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem