Komentowana treść: Mediator Multimedia CD 2.0
[#1] Re: Mediator Multimedia CD 2.0
No-no, szacunek dla nich.Ciekawe czy nie daloby sie takiego tricku zrobic w efice. Wielka szkoda, ze Elbox nie chce wziac sie za produkcje plyt glownych pod ppc.
[#2] Re: Mediator Multimedia CD 2.0
swietna wiadomosc !! Radeony stoja otworem .. dla A1200 !
[#3] Re: Mediator Multimedia CD 2.0

@AmiChris, post #1

Ja bym wolał żeby wykopali projekt Amigi 6000 na bazie A4000 z 68060, albo "wdepneli" w Natami.
[#4] Re: Mediator Multimedia CD 2.0
Firma nie do zdarcia. Brawo dla nich i oby tak dalej. Sam miałem Mediatora i wypruwałem sobie flaki, żeby go zdobyć. Jednak byłem bardzo zadowolony mimo wpiętego tylko S3Virge... z Radeonem byłoby ciekawiej. Gratuluje.
[#5] Re: Mediator Multimedia CD 2.0
Rozumiem ze na A1200 nie ma możliwości skorzystania z funkcji wykorzystania w obrębie Amigi części pamięci karty graficznej.?
[#6] Re: Mediator Multimedia CD 2.0

@Pawelek, post #5

W obrębie Amigi - to chodzi Ci o system widzenie tego jako np. Fast/Slow, to nie ale RAM w Voodoo wykorzystuje np. karta muzyczna i sieciowa, chyba - bo nie wiem, ale powinna - także karta telewizyjna.
[#7] Re: Mediator Multimedia CD 2.0
Pięknie. OK
[#8] Re: Mediator Multimedia CD 2.0

@HOŁDYS, post #2

swietna wiadomosc !! Radeony stoja otworem .. dla A1200 !

A dokładniej to świat 2D tych Radeonów stoi przed A1200 otworem. Elbox raczej sterowników 3D do tych kart nie napisze.

Ostatnia edycja: 14.09.10 08:34:34
[#9] Re: Mediator Multimedia CD 2.0

@MaveRick, post #4

A ja muszę niestety stwierdzić, że support dla zarejestrowanych mediatorów traktują po macoszemu. Wysłałem kilka emaili z opisem problemów z jakimi się borykałem w wątku: http://www.ppa.pl/forum_ppa/read.php?f=1&t=79853 i niestety ze strony Elboksu nie usłyszałem nawet zdawkowego "wal się" :(
[#10] Re: Mediator Multimedia CD 2.0

@MDW, post #8

Dają furtkę w postaci drugiej karty i monitora. OK
[#11] Re: Mediator Multimedia CD 2.0

@sebar27, post #9

Obczaiłem posty... a czy dzwoniłeś do nich z problemem ? Podjechałeś do nich ? Pokazałeś im Medka ? Pytałeś się czy mogliby naprawić poza gwarancją ? Pytałeś się o wymiane z dopłatą ?
Ja miałęm Medka i Virge4MB. Powime ci, że byłem totalna LAMA jak dostałem Medka i sobie poradziłęm wg instrukcji i jedynie GrxMrx na AmiGG miałem do pomocy (Dzięki!) i jakoś dałem rade.
Jedyne co mogę napisać to kombinuj i "badrój" Elbox.
[#12] Re: Mediator Multimedia CD 2.0
Ściągnąłem, zainstalowałem i klapa. Po restarcie Amiga nie działa. Musiałem wrócić do starszej wersji MMCD. Te nowe sterowniki działają tylko z kartami Radeon?
[#13] Re: Mediator Multimedia CD 2.0

@Olek, post #12

U mnie przeszlo bez problemow. Mam Medka TX z Voodoo3.
Zainstalowalem, reset i dziala.
Sproboj po instalacji przed resetem skozystac z MedConfig, w instrukcji o tym pisze.
[#14] Re: Mediator Multimedia CD 2.0

@Phibrizzo, post #13

http://yfrog.com/5xzrzutekranu20100914godzj
Taki luzny mail do elboxu i ich odpowiedz
[#15] Re: Mediator Multimedia CD 2.0

@Blotniaks, post #14

Odpowiedź bardzo dokładnie odpowiada na pytanie. :)
Sam bym tak odpowiedział.

Ostatnia edycja: 14.09.10 21:30:55
[#16] Re: Mediator Multimedia CD 2.0

@stachu100, post #15

Napisalem z prosba o jakies dalsze informacje, daty i nastapilo mileczenie :)
[#17] Re: Mediator Multimedia CD 2.0

@Blotniaks, post #16

Temu też się nie dziwię. :)
[#18] Re: Mediator Multimedia CD 2.0

@stachu100, post #17

why?
[#19] Re: Mediator Multimedia CD 2.0

@Blotniaks, post #18

1) Jest już późno
2) Nie wiadomo co odpisać - nie muszą zdradzać Ci wszystkich swoich planów (o ile są takowe).
[#20] Re: Mediator Multimedia CD 2.0

@Phibrizzo, post #13

Tak zrobiłem zaraz po zainstalowaniu i nic to nie dało.
[#21] Re: Mediator Multimedia CD 2.0

@stachu100, post #19

tak samo jak ich były klient może już nie interesować się ofertą, nie ze względów technicznych acz ze względów (nie)poważnego traktowania klientów czekających 8 lat na Sharka.

Ostatnia edycja: 15.09.10 12:13:15
[#22] Re: Mediator Multimedia CD 2.0

@rzookol, post #21

Gdyby Shark wyszedł to część osób na pewno uniosłaby się honorem i go nie kupiła. Ale myślę że zdecydowana większość osób zainteresowałaby się produktem. O ile stosunek możliwości/cena byłby atrakcyjny rzecz jasna.
[#23] Re: Mediator Multimedia CD 2.0

@stachu100, post #22

Gdyby Shark wyszedł


Shark wyszedl juz dawno, pod inna nazwa. Tyle, ze nie jest juz produkowany.
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem