Komentowana treść: iMiCA ION
[#1] Re: iMiCA ION
Deadwood widzę nie spoczywa na laurach. Brawo OK
[#2] Re: iMiCA ION
Filmik nie działa :(
[#3] Re: iMiCA ION

@MaveRick, post #2

Przed chwilą obejrzałem i działa (nic nie majstrowałem przy odnośniku - po prostu kliknąłem).
[#4] Re: iMiCA ION

@mailman, post #3

Nie działa, bo to flash a OWB nie "łyka"... wiec dalej twierdze, ze filmik nie działa. ;)

Ostatnia edycja: 22.09.10 20:03:58
[#5] Re: iMiCA ION

@MaveRick, post #4

http://youtube.com/html5 - przełącz się na wersję beta HTML5 by obejrzeć bez flasha.
[#6] Re: iMiCA ION

@MaveRick, post #4

No to napisz, że na OWB nie działa, a nie że nie działa.
[#7] Re: iMiCA ION

@mailman, post #6

:P
[#8] Re: iMiCA ION
Yuuupi mam właśnie taki sprzęt. Cieszę się niezmiernie.
[#9] Re: iMiCA ION

@sand, post #8

Napisz co konkretnie (model płyty itd.)masz i czy działa.
[#10] Re: iMiCA ION

@sand, post #8

Na razie nie masz się z czego cieszyć, bo mimo, że cieszy obsługa 3D w ION-ie to sam sprzęt jeszcze nie jest w pełni obsługiwany i sprawia problemy. Oczywiście idea przejścia z nie oszukujmy się "złomowatego" GMA9xx na ION-a jest jak najbardziej słuszna.

Ostatnia edycja: 22.09.10 20:52:30
[#11] Re: iMiCA ION
Sprostowanie :)

Stephen nie odchodzi od systemów ITX z chipami Intela - po prostu dodaje system ION do swojej obecnej oferty.

Sterowniki 3D nie są mojego autorstwa - ja jestem tylko odpowiedzialnych za ich portowanie.
[#12] Re: iMiCA ION

@deadwood, post #11

Krzysiek a kiedy obsługa GT360M ?
[#13] Re: iMiCA ION

@Ender, post #9

http://www.amazon.com/Asus-AT3N7A-I-2DDR2-800-BlueTooth-Motherboard/dp/B002MUYKMA, mam coś takiego spróbuję przetestować w weekend.
[#14] Re: iMiCA ION

@pampers, post #12

A jaki masz ProductID tej karty?
[#15] Re: iMiCA ION

@deadwood, post #14

Spróbuję sprawdzić na dniach, bo pamiętam że miałem problem z wieszającym się PCITool i skrybnę Ci na priva.
[#16] Re: iMiCA ION

@deadwood, post #11

no wychodzi na to, że przekręciłem nieco wypowiedź Stevena: http://aros-exec.org/modules/newbb/viewtopic.php?post_id=47595#forumpost47595 Trzeba się było uczyć języków :( Dzięki za sprostowanie...
Ale z tym autorstwem to taki skrót myślowy był :)

Ostatnia edycja: 22.09.10 21:26:53
[#17] Re: iMiCA ION

@pampers, post #15

Najlepiej pobierz nightly i sprawdź czy się bootuje. Ostatnio dodawałem sygnatury nowych kart 2XX i 3XX - może u Ciebie zadziała.
[#18] Re: iMiCA ION

@deadwood, post #17

Pobrany i sprawdzony z 21.09, niestety po zainicjowaniu ekranu i paru sekundach ładowania się systemu następuje reset. "Poprawa" jest taka, że nie wywala już informacji o nieprawidłowym VendorID, która to informacja pojawiała się poprzednio (z tego co pamiętam).

VendorID: 0x10de
ProductID: 0x0cb1
RevisionID: 0xa2
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem