Komentowana treść: Sterownik Catweasel MK4 rozwija się
[#1] Re: Sterownik Catweasel MK4 rozwija się
Jakiś tydzień temu Autor podał do wiadomości informację, że mógłby zrobić to też dla MorphOSa jeśli będzie zainteresowanie. Nie wiem czy wogóle ktoś się zgłosił do niego z użytkowników Morpha. Dziwi mnie też, że PPA wogóle nie podała tego do wiadomości.
[#2] Re: Sterownik Catweasel MK4 rozwija się

@MaveRick, post #1

A gdzie podał? Nie czytam każdego wątku na forach zagranicznych.

Jeżeli wiedział, to czemu nie powiedział? ;)

Zachęcam do nadsyłania odnośników do ciekawych wypowiedzi na forach, które tak jak w tym przypadku mogą skutkować jakąś wiadomością.
[#3] Re: Sterownik Catweasel MK4 rozwija się

@MaveRick, post #1

Widocznie nikt tej informacji nie uznał za istotną. Jeśli ty uznałeś że to ważny news - zawsze możesz podesłać go redakcji, duża szansa (nawet bardzo duża) że zostanie opublikowany.

EDIT:
byłem 5 sekund za wolny :)

Ostatnia edycja: 23.09.10 19:16:05
[#4] Re: Sterownik Catweasel MK4 rozwija się

@mailman, post #2

Tutaj: http://www.amiga-news.de/en/news/AN-2010-09-00030-EN.html OK
[#5] Re: Sterownik Catweasel MK4 rozwija się

@MaveRick, post #4

Mailman: naprawde sporo wiadomości ze świadka amigowego umyka na PPA. Zawsze sądziłem, że są małej wartości informacyjnej. Chyba wezme dupsko w kroki i będe podsyłał co nieco...

Przykładem jest info na temat daty przedstawienia MorphOSa 2.6 (beta lub nie beta) na AmiWest. Jedni pewnie krzykną, że ble ale dla innych może być ok...

Ostatnia edycja: 23.09.10 19:29:43
[#6] Re: Sterownik Catweasel MK4 rozwija się

@MaveRick, post #5

Podsyłaj, zachęcam. Doba musiałaby trwać 48h, aby wszystko przeczytać i wyłapać. Jeżeli ktoś zauważy coś ciekawego, warto nadsyłać.
[#7] Re: Sterownik Catweasel MK4 rozwija się

@MaveRick, post #1

i trzeba też dodać, że Frank Mariak napisał na MZ, że zrobiłby port jesli ktoś dostarczy mu Catweasela. Szkoda że to cudeńko takie drogie. Za 200 zł bym kupil bo jednak to frajda mieć amigokompatybilny sprzęt.
[#8] Re: Sterownik Catweasel MK4 rozwija się

@rzookol, post #7

Jak/jeżeli wyjdzie Natami to przydałby się port Morphosa (okrojony) na ten sprzęt, bo system jest super, ale nostalgia za klasykiem ciągle trwa.
[#9] Re: Sterownik Catweasel MK4 rozwija się

@Ender, post #8

Taaaa... MorphOS na intela i7 też by się przydał.
[#10] Re: Sterownik Catweasel MK4 rozwija się

@Ender, post #8

MOS na NatAMI? Zapomnij. Brak PPC.
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem