Komentowana treść: CygnusED 5 Update 2
[#1] Re: CygnusED 5 Update 2
OK
[#2] Re: CygnusED 5 Update 2
ok, racja
[#3] Re: CygnusED 5 Update 2
Super. Nawet nie wiedziałem, że CEd jest jeszcze rozwijany...
[#4] Re: CygnusED 5 Update 2

@R-Tea, post #3

wlasnie mnie tez milo oswiecil ten news :) CED jest super !
[#5] Re: CygnusED 5 Update 2

@HOŁDYS, post #4

Hmmmm... musze zrobic upgrade z 4.x :)
[#6] Re: CygnusED 5 Update 2
Różnice między 4.22 a 5 są niestety drobne. Najbardziej brak mi obsługi mmb czy lepszego zwijania wierszy, tak jak w MorphEDzie.
[#7] Re: CygnusED 5 Update 2
Dobrze wiedzieć, że się rozwija. I upgrade z 4.x możliwy... fajnie. Swego czasu miałem oryginał - dostałem za maila z sugestiami jak ogłosili zbieranie takowych przed wydaniem 4.0 :D
[#8] Re: CygnusED 5 Update 2

@hrw, post #7

To moge podac lapke, bo za to samo dostalem 4-ke :) Jedyna wersje ktora kupilem to CygnusED 3.5.
[#9] Re: CygnusED 5 Update 2
Osoby, które miały problem z dokonaniem aktualizacji powinny pobrać raz jeszcze archiwum.
[#10] Re: CygnusED 5 Update 2
Cygnus to jeden z tych programów, do których się człowiek przywiązuje bardziej, niż do własnej żony. No i zatem cieszy fakt, że aplikacja jest wciąż rozwijana. Do dobra wiadomość

Z szacunkiem
Des
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem