Komentowana treść: OpenBOR 3.0
[#1] Re: OpenBOR 3.0
szkoda ze nie ma portu 68k na AGA w lowresie powinna 060tka sobie poradzic
[#2] Re: OpenBOR 3.0
Link do wersji dla MorphOSa od Nicolasa Sallina (z obsługą dźwięku, joysticka i joypada) nie działa

Ostatnia edycja: 15.10.10 02:43:43
[#3] Re: OpenBOR 3.0

@MaveRick, post #2

Poprawione, ale niektóre z innych też nie działają. Takie są właśnie skutki, gdy autorzy zamiast wrzucać swoje kompilacje na jakieś serwery magazynowe kiszą na swoich stronach, które z czasem znikają.
[#4] Re: OpenBOR 3.0
Zassałem wersję na Morpha z obsługa wszystkiego. Odpaliłem grę, kursorami wybrałem start i bohatera i lipa. Bohater stoi w miejscu.
Jak nim poruszać
W ustawieniach ustawiłem nowe klawisze do poruszania się ale nic to nie daje.
[#5] Re: OpenBOR 3.0
Dziś pojawiła się nowa wersja OpenBOR dla MorphOS. Port popełnili Stefkos oraz _DaNi_. OpenBOR v3 Build 2859 Release 2 do pobrania np. TUTAJ

Ostatnia edycja: 22.10.10 20:39:48
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem