Komentowana treść: ScummVM 1.2.0
[#1] Re: ScummVM 1.2.0
DOSBOX i tak jest lepszy :)
[#2] Re: ScummVM 1.2.0

@OSH, post #1

A w ogóle najlepszy to jest Bochs :P

A na poważnie: DOSBOX nie wczyta Ci sejwa z poziomu menu głównego. Przy DOSBOXie nie odpalisz dowolnej gry z bazy jednym kliknięciem. No i prędkość działania (nawet na G4 1,5 GHz) nie zachwyca.
[#3] Re: ScummVM 1.2.0

@OSH, post #1

DOSBOX IMO sporo gorszy. ScummVM działa szybko, DOSBOX się ślimaczy. Niestety pod Scummem działają tylko wybrane gry...
[#4] Re: ScummVM 1.2.0

@recedent, post #2

Sejwa może i nie wczyta, ale to żaden problem. Ja mam 2 GHz procesorek i swobodnie gram w niemal wszystkie gry, jakie wyszły w latach 90. Mało tego, testowalem też Windows 95 - działa bardzo sprawnie, grałem pod nim w X-Winga. Oprócz tego, dwóch zapaleńców równolegle postanowiło stworzyć emulację 3DFX - z niesamowitym zainteresowaniem obserwuję postępy ich prac. jedyne co wkurza to to, że jest za mały limit pamięci - 63 MB i procesorki sa emulowane max. na poziomie Pentium.
A co do odpalenia gry jednym kliknięciem - istnieją specjalnie przygotowane front-endy, choćby DFend, gdzie właśnie można zdefiniować wszystkie parametry dla danej gry, wrzucic na listę, a potem odpalać jednym kliknięciem. Ale ja tego nie używam, wole wszystko robić ręcznie :)
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem