Komentowana treść: Nowa paczka emulatorów
[#1] Re: Nowa paczka emulatorów
Sim Coupe - wielki przegrany lat 90 tych .. 8 bitowy komputer o mozliwosciach graficznych Amigi a dzwiekowych Atari ST :-] he he
ta deblna stacja z przodu - generalnie brak oprogramowania go zniszczyl..
[#2] Re: Nowa paczka emulatorów

@HOŁDYS, post #1

z tymi "możliwościami graficznymi Amigi" to bym nie przesadzał. Z tego co widzę, to max dla Sam Coupe było 256×192 w 16 kolorach, albo 512×192 w 4 kolorach. Brak układów specjalizowanych. I niemało błędów sprzętowych.
[#3] Re: Nowa paczka emulatorów

@recedent, post #2

ja po prostu reklame SAMa cytyje :)
[#4] Re: Nowa paczka emulatorów
Wow emulator Amstrada :P , a na MorphOS jak nie było tak ni ma. Idzie to jakoś skompilować/portować na mosa - Caprice 32 jest pod SDL

Ostatnia edycja: 24.10.10 11:29:42
[#5] Re: Nowa paczka emulatorów
Moze troche nie w tym watku...ale openbor dla morphosa tez juz jest: http://www.meta-morphos.org/article.php?sid=811&thold=0 . Za dzien lub dwa wyjdzie poprawiona wersja.
[#6] Re: Nowa paczka emulatorów

@stefkos, post #5

Wiesza się sromotnie. Testowałem przed wrzuceniem na MorphOS Files i na razie wstrzymałem się.
[#7] Re: Nowa paczka emulatorów

@G. Kraszewski, post #6

kiedy sie wiesza? nie wiem w co grasz ja odpalalem po kolei gry i chodza. fakt ze wieszala (nowa wersja w drodze) sie przy wychodzeniu ale nigdzie indziej mi sie jeszcze nie zawiesila.
[#8] Re: Nowa paczka emulatorów

@stefkos, post #7

Wyświetla się małe jakieś okienko z menu. Próbuję coś kliknąć w nim i w końcu się wiesza.
[#9] Re: Nowa paczka emulatorów

@stefkos, post #5

Po pierwsze ciągnięcie OT,
Po drugie wiadomość o OpenBOR została wczoraj lub w piątek odpowiednio uaktualniona. Proszę więc o prowadzenie dyskusji tam.
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem