Komentowana treść: AmigaOS.net
[#1] Re: AmigaOS.net
nie lubie stron informacyjnych, gdzie połowa danych to zapowiedzi
[#2] Re: AmigaOS.net
Projekt graficzny i nawigowanie po tej stronie są lekko chaotyczne delikatnie mówiąc. Odnoszę wrażenie, że jest tam dużo wodotrysków a niewiele treści. A co do zapowiedzi zamiast informacji o konkretach, taka jest po prostu obecna sytuacja AmigaOS 4.
[#3] Re: AmigaOS.net
Świetna strona OK
[#4] Re: AmigaOS.net

@G. Kraszewski, post #2

Zanim wszedlem juz wiedzialem, ze bedzie nie tylko o Amidze ale i robiona na Amidze :/

Nie rozumiem ludzi. Wiem, ze mozna sie nie znac. Wiem tez, ze nie kazdy zyje z projektowania www ale sa do cholery pewne konwencje, juz od prawie 20 lat i nawet jak ktos lazi po tych "internetach" to widzi i wie, co jest OK a co nie, co jest wygodne a co zupelnie bezuzyteczne. Dlaczego osoba nieznajaca sie na tej robocie po prostu nie skopiuje, nawet zywcem tych dobrych elementow tylko brnie w jakis glupie udziwnienia?
[#5] Re: AmigaOS.net

@_arti, post #4

żeby było amigowo ?
[#6] Re: AmigaOS.net
Stronka zapowiada sie fajnie, mila dla oka i wygodna, ale narazie malo informacji na niej.
[#7] Re: AmigaOS.net

@Hellena, post #6

miła dla oka i wygodna? przeciez to jakis koszmarek....
[#8] Re: AmigaOS.net

@DRACOX, post #7

Czy ja wiem, nie jest taka zla.
[#9] Re: AmigaOS.net
Na mojej Operze jak przeglądam zawartość strony to nie za każdym razem wyświetla się u mnie powiększony podgląd w postaci graba danej aplikacji. Zauważyłem też, że przy ściąganiu SabreMSN pobiera RDesktop i odwrotnie oraz przy LipmIdC zamiast "Download It Now" pisze "Buy It Now". Strona do poprawienia.
[#10] Re: AmigaOS.net

@AmiChris, post #8

Starasz się być miły tam, gdzie nie trzeba ;P
[#11] Re: AmigaOS.net
Silnik wiki już gotowy: http://wiki.amigaos.net
[#12] Re: AmigaOS.net

@Minniat, post #11

Ktoś widzę pozazdrościł MorphZone Library, na razie jest tam cała masa screenshotów, zobaczymy co dalej.
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem