Komentowana treść: Pack Ultimate 1.6.2 dla systemu MorphOS 2.6
[#1] Re: Pack Ultimate 1.6.2 dla systemu MorphOS 2.6
Fajnie, że taki pakiet powstał :)
[#2] Re: Pack Ultimate 1.6.2 dla systemu MorphOS 2.6

@tomek, post #1

Też mnie ucieszył ten fakt :)
[#3] Re: Pack Ultimate 1.6.2 dla systemu MorphOS 2.6
Zwrócę uwagę, że BOR dodany jest w finalnej grywalnej wersji dla MorphOSa. Mailman jakoś nie chciał dać do woadomośći na PPA.
Poprzednia wersja o której była wzmianka dla MorphOSa była nie grywalna (problemy ze sterowaniem klawiatura oraz długi czas ładowania). Finalna wersja śmiga aż miło. Polecam gorąco.
Do tego finalna wersja ma okno wyboru dodatków. Kilka dodatków jest naprawde fiekawych (choćby Jennifer - postać z Grudge i hektolitry krwi!).
[#4] Re: Pack Ultimate 1.6.2 dla systemu MorphOS 2.6

@MaveRick, post #3

Nie chciałem dać bo:

1. news o tym już był
2. odnośnik w tamtym newsie prowadzi do archiwum z wersją FINAL.

Po co się powtarzać z newsem?
[#5] Re: Pack Ultimate 1.6.2 dla systemu MorphOS 2.6

@mailman, post #4

Wtedy byla mowa o wersji niedopracowanej. Potem wyszla (3dni temu) wersja finalna grywalna i mozna byloby poinformowac ludzi. Sadzisz, ze ktos po tygodniu wrocil do tamtej informacji i sciagna sobie nowa wersje ?
To tak jakby nie trzena bylo pisac o nowej wersji programu co zmienila jedynie x.1 w numeracji.

Jakos inne portale informowaly o nowej wersji (i wlasnie dlatego sie dowiedzialem, ze teraz mordobijka juz dziala na MOSa).
[#6] Re: Pack Ultimate 1.6.2 dla systemu MorphOS 2.6

@mailman, post #4

Aby wiedziec, ze wyszla nowsza wersja. Ja rozumiem w obrebie 24h ale jak dluzej to dobrze by bylo jednak zamiescic jeszcze raz.
[#7] Re: Pack Ultimate 1.6.2 dla systemu MorphOS 2.6

@MaveRick, post #5

Wcale nie informowały. AN.de po prostu poinformowało o OpenBOR, o którym na PPA była informacja kilka dni wcześniej. W tym czasie wyszła wersja poprawiona i dlatego doszedłeś do wniosku, że należy poinformować. Ja, gdy pojawiła się poprawiona wersja uaktualniłem wiadomość (a zrobiłem to po komentarzu Wali7). Nie sądzisz, że informowanie co dwa, trzy dni, że autor zrobił nowy release mija się nieco z celem, biorąc jednocześnie pod uwagę fakt, że odnośnik prowadzi do poprawionej wersji?
[#8] Re: Pack Ultimate 1.6.2 dla systemu MorphOS 2.6

@mailman, post #7

Niech ci będzie Mailman. Ty jesteś szefem i będzie jak Ty chcesz.

Ale ja uważam jeśli wyjdzie nowa wersja nawet po 2-3 godzinach to powinno się poinformować (nawet jak podany link kieruje już do nowej wersji). Dlaczego ? Proste. Ktoś ściągnie wersję 0.1 a po godzinie wyjdzie nowsza 0.1.1 z poprawionym JEDNYM błędem. Ten kto ściągną przed poprawką na bank nie ściągnie jej raz jeszcze skoro nie wie o poprawce bo nikt go nie poinformował. kolejny fakt to to, że czasami jest posucha nowych wiadomości i można coś zapodać ...

Nie byłem na ANN i nie widziałem tam tej wiadomości. Byłem na amiga-news.de i tam podkreślali, że to finalna wersja dla MOSa.
Ja pobrałem tą wersję o której poinformowało PPA. Potem sam dokopałem się, że wyszła poprawka. Różnią się i to bardzo.

Acha, Mailman. Proszę nie odbieraj moich "słów" jako atak na Ciebie (bo możesz tak odczuć). Mam pełny szacun do Ciebie, do twojej roboty na PPA bo robisz kawał dobrej roboty. Wiec to tylko Moje zdanie.

Ostatnia edycja: 30.10.10 23:03:20

Ostatnia edycja: 30.10.10 23:07:03
[#9] Re: Pack Ultimate 1.6.2 dla systemu MorphOS 2.6

@MaveRick, post #8

mysle ze najlepszym rozwiazaniem byloby podbijanie starych newsow jesli by sie robilo na nich update, zeby sie pojawialy jeszcze raz na ppa, ale to juz prosba do grxa.
[#10] Re: Pack Ultimate 1.6.2 dla systemu MorphOS 2.6

@rzookol, post #9

GrxMrx chyba ostatnio zajety. Nie poprostu bez zawracania jemu głowy wystarczy zapodać wiadomość raz jeszcze ...

A GrrMrx dodałby to do listy zmian w przyszłości.
[#11] Re: Pack Ultimate 1.6.2 dla systemu MorphOS 2.6

@MaveRick, post #10

Zainteresowany tematem spojrzy np na to, czy są nowe komentarze - jest taka opcja na portalu. Szukanie dziury w całym nie służy nikomu i niczemu.
[#12] Re: Pack Ultimate 1.6.2 dla systemu MorphOS 2.6

@pampers, post #11

Ale ja uważam jeśli wyjdzie nowa wersja nawet po 2-3 godzinach to powinno się poinformować

I tak się dzieje. Wiadomość jest uaktualniania lub pojawia się info w komentarzach. Czyli bądź co bądź, zauważysz, że coś się zmieniło.

P.S. Nie odbieram tego jak ataki. Mam duży dystans ;) I może już nie kruszmy kopii, bo nie ma o co.
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem