Komentowana treść: SuperTuxKart 0.6.2
[#1] Re: SuperTuxKart 0.6.2
Zainstalowałem na Win. Jak na "darmówkę", to całkiem fajna. Na pececie 2GHz chodzi mi od 3 do 5 klatek. To się nazywa optymalizacja. :P
[#2] Re: SuperTuxKart 0.6.2

@Andrzej Drozd, post #1

To u nas ile będzie? 3? 5? Na h? ;)

Ostatnia edycja: 30.10.10 13:34:35
[#3] Re: SuperTuxKart 0.6.2

@parallax, post #2

Portują tak wymagające gry? O Boże trzeba zejść na ziemię i portować coś co będzie grywalne.
[#4] Re: SuperTuxKart 0.6.2

@Andrzej Drozd, post #1

A jaką masz kartę GFX Andrzeju? U Steve'a pod AROSem na GF7800 działa ok:

http://www.youtube.com/watch?v=wIrNj2686jc

(piersze 30 sekund filmu)
[#5] Re: SuperTuxKart 0.6.2

@deadwood, post #4

Karta "jakaś taka", no ale bez przesady żeby gra tak wolno chodziła na kompie 2GHz ;)

nVIDIA GeForce4 MX 440, 64 MB
[#6] Re: SuperTuxKart 0.6.2

@Andrzej Drozd, post #5

Procesor wiele Ci nie pomoże przy takiej karcie :) Z tego co czytałem, GeForce4 MX jest słabszy od GeForce 3 (4 w nazwie to mały "trick" nVidii).
[#7] Re: SuperTuxKart 0.6.2

@Andrzej Drozd, post #5

Może przez PC-Taska uruchamiałeś? :P
[#8] Re: SuperTuxKart 0.6.2

@deadwood, post #6

Hehe, co to, to nie, nie będe zmieniał karty specjalnie dla tej gry. Wystarczy że Quake chodzi i wiele innych, "normalnych" gier. :)
[#9] Re: SuperTuxKart 0.6.2

@Andrzej Drozd, post #5

No tak, weź pod uwagę że GeForce 2 bez obsługi żadnych shaderów (czyli na dobrą sprawę bez żadnej akceleracji 3D) to była kiepska karta już jak kupowałem peceta, 7 lat temu.
[#10] Re: SuperTuxKart 0.6.2

@madman15, post #9

Hehe, miałem Leadteka WinFast 128MB (jakiś starszy model), ale zaczęły pojawiać się artefakty.
W sumie w starym pececie który leżakuje w komórce, mam jeszcze Radeona 9200 SE, ale nie chce mi się grzebać w pecetach, a tamten pecet się jeszcze przyda w całości. :)
Jak mnie przyciśnie to kupię jakiegoś złoma na Allegro.
[#11] Re: SuperTuxKart 0.6.2

@Andrzej Drozd, post #10

Ten Radeon będzie prawdopodobnie sporo szybszy, mimo że 64-bit szyna pamięci.
[#12] Re: SuperTuxKart 0.6.2

@madman15, post #11

Jakby nie było, na Radeon8500 chodzi już NFS Carbon :)
[#13] Re: SuperTuxKart 0.6.2

@kjb, post #12

Hm, ja bym użył sformułowania "uruchamia się".
[#14] Re: SuperTuxKart 0.6.2

@madman15, post #13

Nie tylko, da się jako tako grać. Czasem przytnie za mocno, ale na pewno większą część rozgrywki ma więcej niź 5 fps :)
[#15] Re: SuperTuxKart 0.6.2

@madman15, post #11

Właśnie postanowiłem iś do komórki i wyjąc tego Radka 9200 SE ze starego kompa. Jest on AGP 8x z 128 MB (wiem, mój komp marnuje się przy tak "lichej" karcie).

Odpaliłem Win i doznałem niezłej "scrollogalarety". Pomyślałem że karta się "zepsuła". :)
Z Google ściągnąlem stery Ati (z jakimiś dopalaczami) i gra śmiga w 1024x768. Nie mam więcej pytań. Wyższych rozdziałek nie testuję, bo ten Radek ma tylko 128 MB.

PS. Może dla tamtego GForce też są jakieś super stery, kóre wycisną z karty wiecej niż standardowe sterowniki z XP?

Ostatnia edycja: 09.11.10 22:54:24
[#16] Re: SuperTuxKart 0.6.2

@Andrzej Drozd, post #15

Jakieś ulepszone sterowniki pewnie są, ale tak jak pisałem - cudów nie będzie, ta karta sprzętowo jest jak AGA przy CyberVision64-3D :P
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem