Komentowana treść: Wystąpienie Trevora Dickinsona i Bena Hermansa
[#31] Re: Wystąpienie Trevora Dickinsona i Bena Hermansa

@recedent, post #28

Myślę, że Krashanowi chodzi głównie o to zdanie, które napisałeś nie bardzo wiadomo na jakiej podstawie.


Nie chciałem Krashana urazić, ale problem jest taki, że ja - właśnie - nie wiem o co mu chodzi, bo tego nie napisał...

Co do Twojej argumentacji - zgadzam się, że przytoczone przez Ciebie fakty, mogą świadczyć, że nie było aż tak różowo, jak mi się wydaje (nawet wczoraj szukając informacji na stronie A-EON, żeby odpowiedzieć Krashanowi sam się nad tym zastanowiłem, widząc dwukrotne przypomnienie skierowane do kandydatów na betatesterów). Chociaż może to być wyłącznie spowodowane troską o zapominalskich... Jak zawsze: pożyjemy - zobaczymy...
[#32] Re: Wystąpienie Trevora Dickinsona i Bena Hermansa

@respector, post #31

Chodzi mi wyłącznie o to, że respector mnie od razu "ustawił" co mam myśleć na dany temat i jaką opinię prezentować. A ja nie mam zamiaru zaprezentować jakiejkolwiek. Nie jestem zainteresowany programem betatestów X1000 i to tyle, co mam do powiedzenia na ten temat.
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem