Komentowana treść: AmiParty 10 Final
[#1] Re: AmiParty 10 Final
pierwszy ! :)
[#2] Re: AmiParty 10 Final
Szykuje się niezła zabawa!
Porozmawiam ze swoją piękniejszą połową czy mnie puści.
Poród niby 22 listopada, no ale wiadomo że w tych sprawach to nic nie wiadomo.
Jeżeli dostanę zgodę to kilka wolnych miejsc na trasie Wawa-Chełm-Wawa jak swykle będzie.
[#3] Re: AmiParty 10 Final
:)

Ostatnia edycja: 05.11.10 09:24:02
[#4] Re: AmiParty 10 Final

@phl22, post #3

"Zgłoś błąd". Bo tak to tekst poprawią, a Twój post zostanie.
[#5] Re: AmiParty 10 Final

@stachu100, post #2

Stachu, weź piękniejszą połowę na AmiParty. Jeśli w tym czasie urodzi się dziecko, to - wzorem linii lotniczych - dostanie dożywotniego MOS-a, AOS4, a może nawet bony na X1000...
:)
Postaram się pojawić (ale porodu nie będę odbierał).
[#6] Re: AmiParty 10 Final

@Leander, post #5

W ostateczności ja mogę odebrać ten poród, będzie potrzebne mnóstwo gorącej wody i parę piw :)
[#7] Re: AmiParty 10 Final

@Leander, post #5

poszło 2 razy

Ostatnia edycja: 05.11.10 10:39:15
[#8] Re: AmiParty 10 Final

@il_capitano, post #6

Jak sobie wyobraziłem tą hipotetyczną scenkę to dla przyzwoitości zaraz przestałem ją sobie wyobrazać.
[#9] Re: AmiParty 10 Final

@stachu100, post #8

Stachu to moze Lekarza_Med (amigaFana) zaproscie ha ha ha
[#10] Re: AmiParty 10 Final
Oczywiście, że przyjadę. Impreza zapowiada się zajebiście.

Pozdrawiam ZED^lM
[#11] Re: AmiParty 10 Final
Totalny czad! Obecność na imprezie obowiązkowa! :) Z mojej strony, do przepatrzenia będzie A500 ze Scandoublerem Indivision ECS, najnowsze demka na C64 i... nowa tapeta na MorphOSie ;).
[#12] Re: AmiParty 10 Final
Daleeeekoooo!
[#13] Re: AmiParty 10 Final

@madman15, post #12

W Szczecinie byłoby bliżej...
[#14] Re: AmiParty 10 Final
Kurcze a myślałem że będę mógł przyjechać. Niestety mój mały brzdąc jest chory, a i córka ledwo dycha przez nos.

Może następnym razem z nowym sprzętem, się zjawie :P

Przyjemnej zabawy
[#15] Re: AmiParty 10 Final

@G. Kraszewski, post #13

A wiesz że to poniekąd prawda? Do Szczecina 667 km, z tego ponad 600 autostradami :)
[#16] Re: AmiParty 10 Final

@madman15, post #15

chyba drogami expresowawymi ;-] z autstrad to tylko gierkowka
ja nie wiem co i jak ale jakbym jechal to na chwile bo ze swoim firewallem z obraczka ;-]
[#17] Re: AmiParty 10 Final

@HOŁDYS, post #16

Nienie, do Szczecina to autostradami. A4/A18/A15/A13/A10/A11/A6. Z nieautostrad to dojazd do DK78 (jakieś 5 km), DK78 Rybnik-Gliwice i DK13 w Szczecinie :)
A gierkówka to ani autostrada, ani nawet ekspresówka.
[#18] Re: AmiParty 10 Final

@madman15, post #17

Do Szczecina jadę na Wrocław i Zgorzelec - pruje autostradą niemiecką na szczecin - niby się nadrabia kilkanaście kilometrów - ale jest szybciej. I to co jest fajne - można samochód przetestować;P
[#19] Re: AmiParty 10 Final

@madman15, post #17

DK78 Rybnik-Gliwice

Moża też zjechać za Stanowicami/Przegędzą, jak się jedzie na Czerwionkę, a już niebawem za Gotartowicami. :)
Ale nas ta UE autostraduję. Masakra :)
[#20] Re: AmiParty 10 Final

@Andrzej Drozd, post #19

Można, ale jadąc na wschód się mi póki co nie opłaca, bo jest DK81 dosyć ostro nachylona w stronę wschodu. Na zachód też nie za bardzo (jak wybudują odcinek Świerklany-Bełk i wyremontują Żorską to co innego, bo będę miał 5km do węzła).

Ostatnia edycja: 07.11.10 07:32:50
[#21] Re: AmiParty 10 Final

@G. Kraszewski, post #13

z mojego punktu siedzenia nawet bardzo blisko :) . tym bardziej ze wlasnie sie odbywa tu juz jedna wieksza impreza (Szczecin GameShow)
[#22] Re: AmiParty 10 Final
Podczas imprezy odbędzie się tak jak zapowiadałem wcześniej koncert Mr.Pollack http://www.myspace.com/mrpollack & http://www.MrPollack.pl/ & http://www.youtube.com/watch?v=UpWTuGEkrpY
Cena biletu to 10 zl

Ostatnia edycja: 10.11.10 22:29:59
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem